Vše, co víme o Cybertrucku + první dojmy z Enyaqu L&K

Future Cast #103
Vše, co víme o Cybertrucku + první dojmy z Enyaqu L&K
Fotografie: Tesla Motors
  • Tesla konečně představila elektrický pick-up Cybertruck
  • Projeli jsme Škodu Enyaq Laurin&Klement a další nové elektromobily
  • Opět zařadíme historické okénko a vyhlásíme výsledky soutěže o Wallbox Pulsar Pro

V dnešním Future Castu, tedy 12. 12. 2023 od 16:00, probereme další aktuální témata ze světa elektromobility. Asi nejzásadnější událostí bylo dlouho očekávané představení finální verze Cybertrucku a my probereme vše, co o něm víme. Dále se podíváme na první dojmy ze Škody Enyaq Laurin&Klement, která zároveň dostala nové motory. Můžete se těšit i na vyhodnocení minulé soutěže o Wallbox Pulsar Pro. A pokud zbyde čas, pobavíme se i o prvních dojmech z dalších nových elektromobilů.

Future Cast #103 – Vše, co víme o Cybertrucku + první dojmy z Enyaqu L&K

Podcast v audio formě

Jelikož jsme nedávno překonali milník 100. vysílání Future Castu, zařadili jsme do nových vysílání i historické okénko. Můžete se tedy těšit na další z nich, ve kterém se ohlédneme za Future Castem #3. V tom kolegové probírali novinky ze Šanghaje, mimo jiné koncept Škoda Vision E, která byla předobrazem Enyaqu.

V průběhu vysílání se samozřejmě, jako obvykle, můžete ptát na to, co vás zajímá. Ale pokud víte, že nebudete moci sledovat vysílání on-line a chtěli byste se zeptat na něco k dnešním tématům, můžete položit dotaz do komentářů pod tento článek. I na ně v průběhu vysílání odpovíme a vy si můžete odpověď poslechnout ze záznamu.

Partneři fNews - květen 2023
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze