Uvažujete o ojetém elektromobilu? Na portálu Carvago jich je téměř 4,5 tisíce

2
Uvažujete o ojetém elektromobilu? Na portálu Carvago jich je téměř 4,5 tisíce
Fotografie: carvago.cz
  • Carvago nabízí kompletní online prodej vozů včetně financování, pojištění a doručení až domů
  • Máte výběr z téměř milionu prověřených vozů po celé Evropě včetně 4 tisíců elektromobilů
  • Auta prochází certifikovanou 270fázovou technickou kontrolou CarAudit

Na pár kliknutí vyfiltrovat konkrétní model z téměř 1 milionu ojetých vozů, zafinancovat, pojistit a objednat kompletně online, s dovozem až před dveře domu a s jistotou, že automobil byl zkontrolován odborným servisním centrem a jeho bezchybný stav je garantován zárukou po dobu jednoho roku. Tak vypadá nový model prodeje ojetých vozů, ze kterého chce automotive startup Carvago do budoucna udělat nový standard pro evropský trh. Vůbec poprvé má běžný zákazník možnost koupit vůz kompletně online. Carvago bude zároveň nadále pokračovat i v marketplace programu pro B2B partnery, který úspěšně provozuje od minulého roku.

On-line tržiště s osobními auty - Carvago

Český automotive startup Carvago, spadající do portfolia skupiny EAG, se 1. října otevírá i koncovým zákazníkům. Jako první autotržiště na evropském trhu přichází s unikátním konceptem prodeje ojetých automobilů online, s výběrem z téměř 1 milionu prověřených vozů a veškerými doplňkovými službami včetně doručení před dveře domu zákazníka. Zákazníci mohou vybírat z široké palety vozidel s nájezdem do 160 tisíc kilometrů a do 10 let stáří, navíc s prodlouženou zárukou 6, respektive 12 měsíců včetně asistenčních služeb.

Portál Carvago aktuálně nabízí přes 4 tisíce ojetých elektromobilů a 3 tisíce hybridů

Pokud uvažujete o koupi například ojetého elektromobilu či hybridu, není na českém trhu moc velká nabídka. Výhodou Carvaga je, že díky nabídce prověřených vozů z celé Evropy máte poměrně velký výběr. Ojetých elektromobilů je na portálu Carvago aktuálně přes 4 300 a hybridů více než 3 100 vozů. Nevýhodou je, že nelze vyfiltrovat zvlášť plug-in hybridy.

Carvago v rámci konceptu prodeje online vedle door to door delivery a garance doručení vozu do 15 pracovních dnů jako první nabízí také kompletní financování i na vozy ze zahraničí, pojištění a prodlouženou záruku. Každý automobil prochází komplexní kontrolou CarAudit složenou z 270 revizních fází, na jejímž konci zákazník obdrží detailní certifikovaný popis technického stavu vozu. Důkladné prověření vozů Carvago na evropské úrovni realizuje s partnery jako TÜV, DEKRA či Pirelli. Zároveň společně s logistickým gigantem Gefgo Carvago v Ovčárech u Kolína provozuje testovací, servisní a logistické centrum TechYard. Koncept TechYard se blízké budoucnosti bude dále rozšiřovat i do ostatních evropských zemí.

Vozy na Carvago prochází kompletní kontrolou technického stavu

Online nákup vozu přináší zákazníkům celou řadu výhod, ať už jde o šíři nabídky, komplexní kontrolu technického stavu vozu, financování za výhodnějších podmínek nebo garanci kvality. Jsme si vědomi, že přicházíme se zásadní inovací a budeme si muset získat důvěru zákazníků. I proto máme velmi striktní pravidla nákupu vozů a zákazníkům nabízíme jen ta, která projdou přísným auditem kvality, což jsou průměrně jen 2 auta z 5. Prakticky již není jediný důvod, proč by si zákazník měl v dnešní době kupovat auto v kamenné prodejně,“ říká Jakub Šulta, CEO startupu Carvago.

Vozy před finálním prodejem koncovému zákazníkovi Carvago vykupuje do svého vlastnictví, díky čemuž může garantovat 100% stav prodávaných vozů a jako jejich vlastník na ně poskytovat záruku. Nabízí také možnost prodloužené záruky, stejně jako další služby včetně přihlášení, mytí, STK, drobného servisu, leštění či tepování. „Ve spolupráci s našimi partnery z řad certifikovaných prodejců a dealerů poskytujeme zákazníkům napříč Evropou prakticky neomezené možnosti ve výběru vozu, který již nebude limitován pouze lokální nabídkou. Kompletní online prodej včetně door to door delivery dosud nikdo v Evropě nespustil, jedná se tak o největší inovativní disrupci v oboru automotive za posledních 30 let. Máme za sebou přes 1 rok testování, pilotní fázi z období koronakrize, zkušenosti z B2B programů a zázemí skvělého týmu v našich řadách,“ uvedl Šulta.

Zatímco nákup vozidla ze zahraničí na vlastní pěst může být rizikem a přináší poměrně dost překážek i v administrativě, projekt Carvago zprostředkuje prodej vozidla, které prověří a poskytne k němu kompletní servis včetně administrativy. Zároveň ale zůstává ta výhoda v podobě široké nabídky z celé Evropy.

Diskuze ke článku
Jiří Ostarek
Jiří Ostarek
Chtějí prodávat elektroauta a v podmínkách výběru není např. zda je vyhřívaná/chlazená baterie, dojezd a tepelné čerpadlo? Moc práce si s tím tedy nedali. Přesněji, odflákli to.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze