Tesla nově otevřela konfigurátor Cybetrucku pro všechny severoamerické zájemce, nyní už není třeba nejdříve skládat vratnou zálohu a čekat na výzvu ke konfiguraci a objednání vozu. Z nabídky navíc zmizela úvodní edice Foundation a byla nahrazena hned dvěma novými, standardními verzemi. Zatímco třímotorový Cyberbeast stojí stejných 99 990 USD (2,322 milionu korun), jako Foundation, novinkou je levnější dvoumotorové provedení All-Wheel Drive za 79 990 USD (1858 milonu korun). To také je a zřejmě zůstane nejlevnějším Cybetruckem poté, co Tesla už před časem z konfigurátoru odstranila původně anoncovanou, levnou verzi s pohonem pouze zadních kol.
Předobjednat si lze i přídavnou baterii Range Extender za zálohu 2 000 dolarů (46 500 Kč), která zvýší dojezd základní verze AWD z 523 na více než 716 km podle EPA, dále nahradit standardní 20" kola s celoročními plášti disky Cyber s terénním vzorkem za 3 500 dolarů (81 300 Kč), které dojezd naopak sníží zhruba o 18 km. Na další dva tisíce dolarů vyjde doplnění standardního šedého interiéru bílými dekoračními plochami, asistenční systém FSD (Supervised), který by měl v budoucnu umožnit plně autonomní jízdu, pak vyjde na 8 000 USD (185 800 Kč).
Automobilka podle elektrek.co nasbírala od prvního ohlášení Cybertrucku v roce 2019 po tři roky opožděné letošní zahájení výroby až 2 miliony nezávazných rezervací. Výroba naběhla velice rychle a bez větších problémů a fakt, že se Cybertruck dostal do normálního režimu prodeje znamená, že byly všechny trvající rezervace už uspokojeny. Jenže Cybetrucků dosud vzniklo zhruba 30 tisíc, a to znamená, že se podařilo až k finálnímu nákupu dovést pouze 1,5 % rezervací. Zda na tom má hlavní podíl velké zpoždění, nebo fakt, že první Cybetrucky nakonec stály dvaapůlkrát tolik, než Elon Musk sliboval, a chyběly jim některé proponované funkce, těžko odhadovat.