Fiat 500e přichází do prodeje s UV lampou a vysokotlakým filtrem

Fiat 500e přichází do prodeje s UV lampou a vysokotlakým filtrem
Fotografie: Mopar
  • Vůz nabídne i čističku vzduchu
  • K dispozici je také speciální odkládací set pro make-up a mobilní telefon

Spojení firem Mopar a Fiat přináší zajímavou nabídku výbavy pro aktuální generaci plně elektrického Fiatu 500e. O nové nabídce příslušenství informuje motor1.com. K dispozici bude celkem 80 doplňků. Ke koupi je i několik sad, kam se řadí například balíček Sport Techno. Ten obsahuje kryty zrcátek a loga ve specifických barvách, stejně jako krásná sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny s matným povrchem v šedé barvě. Mnohem důležitější je však další balíček, který myslí hlavně na bezpečnost posádky.

Ten nese označení D-Fence Pack a za úkol má zbavit kabinu virů a bakterií. Jeho součástí je proto vysokotlaký filtr, čistič vzduchu a také UV lampa. Tato kombinace pak průběžně dezinfikuje kabinu, přičemž dokáže zachytit až 99 % bakterií. V době pandemie koronaviru je to dobrý nápad, co říkáte? Pokud by se vám však tato nabídka nelíbila, nezoufejte. Mopar má v nabídce i další sety, které mohou okouzlit hlavně ženy.

Do Fiatu 500e se totiž nově dají pořídit osvětlené prahové lišty a systém okolního osvětlení. Počítat lze rovněž se speciální sadou krytů klíčku a vhod přijdou jistě i speciální kapsy na středové konzoli, kam si může posádka odložit svůj mobilní telefon, kosmetické pouzdro a make-up. Malý Fiat je tak opět o něco více cool a je jen na případném zájemci, jak by jeho plně elektrická „pětistovka“ měla vypadat.

Technické parametry Fiat 500e (2021)

Kompletní specifikace
Konstrukcehatchback, 3 630 × 1 690 × 1 480 mm, ? kg
PohonElektřina
Výkon88 kW, 118 koní
Baterie42 kWh
Nabíjenírychlonabíjení: 85 kW, palubní: 11 kW,
Spotřeba?, dojezd: 320 km
Cena od950 000 Kč
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze