Elektromobil Roku 2022: auta v kategorii Elektrické užitkové vozy

Elektromobil Roku 2022: auta v kategorii Elektrické užitkové vozy
Fotografie: Elektromobil Roku
  • Třetí kategorií ankety Elektromobil Roku 2022 jsou užitkové elektromobily
  • Zařazeny jsou do ní elektrické dodávky různých velikostí
  • Hlasováním můžete vyhrát zápůjčku elektromobilu

V naší nově vzniklé anketě Elektromobil Roku 2022 máme nominované elektromobily rozdělené do tří kategorií. Třetí z nich nese označení Elektrické užitkové vozy. V této kategorii jsou zařazeny elektrické dodávky různých velikostí. Pojďme se podívat, z jakých vozů můžete vybírat pro hlasování. Hlasováním v anketě nejen pomůžete svému oblíbenému elektromobilu, ale můžete i vyhrát zápůjčku auta, třeba i na týden a s nabíjecím čipem.


Elektromobily nominované v kategorii Elektrické užitkové vozy

Nominované vozy jsou v hlasování seřazeny podle abecedy a hlasovat můžete pro tyto vozy: Citroen e-Berlingo Van, Ford E-Transit, Mercedes-Benz eVito, Opel Vivaro-e, Peugeot e-Partner, Renault Kangoo Van E-Tech, Toyota Proace City EV a VW ID. Buzz Cargo.

Elektromobil Roku 2022: auta v kategorii Elektrické užitkové vozy

Z každé kategorie můžete hlasovat pro jeden vůz. Pokud vás zajímá, co můžete vyhrát, naleznete to na webu ankety ElektromobilRoku.cz. Dva vozy jsou na týden i s nabíjecí kartou. Dále pak máme několik vozů na týdenní zápůjčku a několik na víkendovou.

PRE - generální partner ankety Elektromobil Roku 2022

Anketa Elektromobil Roku 2022 Powered by PRE probíhá ve spolupráci s generálním partnerem PRE, partnerem Allianz a s podporou Asociace pro elektromobilitu České republiky.

Allianz - partner ankety Elektromobil Roku 2022
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze