Populární navigace Sygic bude již brzy dostupná v Android Auto

Populární navigace Sygic bude již brzy dostupná v Android Auto
Fotografie: Sygic
  • V Android Auto budou ještě letos k dispozici nové kategorie aplikací včetně GPS navigací
  • Uživatelé aplikace Sygic tak budou moci bezpečně řídit svá vozidla, aniž by se museli dívat na displeje telefonů

Google chce uživatelům navigace nabídnout ještě větší možnosti výběru, a proto otevírá svou platformu Android Auto pro vývojáře map a navigací třetích stran. Navigace od společnosti Sygic, která je partnerem s přednostním přístupem, bude v platformě Android Auto dostupná v nadcházejících měsících, jakmile ji Google dá k dispozici.

S platformou Android Auto řidiči budou moci již brzy používat Sygic GPS Navigation prostřednictvím displeje vestavěného v jejich vozidlech. Počátkem tohoto týdne Google oznámil, že v Android Auto budou ještě letos k dispozici nové kategorie aplikací včetně GPS navigací. Google rovněž zmínil Sygic GPS Navigation jako jednu z nejpokročilejších GPS navigačních aplikací pro automobily.

Jsme nadšeni, že naši uživatelé budou moci používat Sygic GPS Navigation na vestavěných displejích ve vozidlech s konektivitou Android Auto,“ uvedl Lukáš Dermek, vedoucí produktového oddělení.

Sygic, která patří mezi nejstahovanější off-line navigační aplikace a kterou používá více než 200 milionů řidičů, bude kompatibilní se všemi hlavními systémy automobilové konektivity. S konektivitou Android Auto budou moci uživatelé aplikace Sygic bezpečně řídit svá vozidla, aniž by se museli dívat na displeje svých telefonů.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze