Sygic uzavřel partnerství s Plugsurfingem. Co to znamená pro elektromobilitu?

Sygic uzavřel partnerství s Plugsurfingem. Co to znamená pro elektromobilitu?
Fotografie: Sygic.com
  • Začátkem května letošní roku představí Sygic novou verzi své navigace, kde by měla být implementovaná i mapa nabíjecích stanic
  • Sygic byl založen v roce 2004 v Bratislavě a momentálně má více jak 200 milionů uživatelů

Globální navigační hráč Sygic spojil síly se společností Plugsurfing – největším poskytovatelem přístupu k nabíjecím stanicím v objemu 150 000 nabíjecích bodů v Evropě. „Partnerství se společností Plugsurfing je důležitou součástí našeho plánu, vyvinout komplexní a inovativní řešení pro elektrická auta. Produkty a služby, které zanedlouho představíme, pomohou nejen novým, ale i zkušeným řidičům čelit každodenním výzvám elektromobility,“ uvedl viceprezident pro eMobilitu v Sygic, Petr Füzék.

Podle průzkumu Centra pro výzkum a rozvoj informačních služeb (CORDIS) jsou rozhodujícími překážkami, které zatím brání masovému rozšíření elektromobilů, nabíjecí infrastruktura, nedostatečné podvědomí a nízká osvěta. To vše sehrává důležitou roli v obavách z dojezdu a nabíjení. „Jako zkušený vývojář inovativních navigací a průkopník propojení telefonů s vestavěnými systémy v autech, jsme připraveni překonat tyto překážky,“ dodal Füzék.

Plugsurfing je evropským leaderem v elektromobilitě. Naším cílem je zprostředkovat nabíjení jednoduše pro každého řidiče. Díky tomu se nám podařilo vybudovat silnou komunitu řidičů elektrických aut, kteří pravidelně využívají naše služby. Spolupráce se společností Sygic nám umožní představit nové řešení, které pomůže vyřešit ty nejkritičtější potřeby i našich řidičů,“ uvedl Adam Woolway, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Plugsurfing.

Sygic představí první řešení pro elektromobilitu, které bude součástí Sygic GPS Navigace začátkem května 2020. Společnost Sygic, která byla založena v Bratislavě roku 2004, je zařazena do žebříčku nejrychleji rostoucích společností Deloitte Fast 50 a stala se první společností nabízející navigační systémy pro iPhone a druhou pro Android. S více než 200 miliony unikátních uživatelů GPS aplikace od Sygic v současnosti stojí v čele globálních navigací pro odvětví automobilového průmyslu a cestování.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze