Škoda Auto začíná pro Enyaq iV nabízet výhodný operativní leasing

13
Škoda Auto začíná pro Enyaq iV nabízet výhodný operativní leasing
Fotografie: skoda-storyboard.com
  • V ceně splátky je obsažen servis, nabíjecí karta a nebo havarijní pojištění
  • Enyaq lze vlastnit na tři roky za měsíční částku 15 990 Kč

Tuzemské zastoupení automobilky Škoda Auto ve spolupráci se Škoda Financial Services a participujícími autorizovanými partnery přichází s atraktivními podmínkami operativního leasingu pro model Enyaq iV. Zákazníci nyní mohou mít jeden z nejoblíbenějších elektromobilů českého trhu i za 15 990 Kč měsíčně bez DPH. Cena platí při době pronájmu na 36 měsíců a nájezdu 15 000 km ročně. Tato částka koresponduje s leasingovou splátkou podobně vybaveného vozu Škoda Kodiaq. „Zpřístupňujeme tímto krokem elektromobilitu širšímu okruhu zájemců. Vůz na leasing se po 3 letech vrací, zcela tak odpadají například obavy ze stárnutí baterie. V ceně splátky je obsažen i záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu, pojištění PLUS, povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel, stejně jako sada kompletních zimních kol včetně jejich přezutí a uskladnění. Nabíjení je vyřešeno pomocí nabíjecí karty a aplikace Chargee,“ říká Jiří Maláček, vedoucí českého zastoupení Škoda Auto.

Zatímco celkový trh s novými automobily stagnuje, počty nově registrovaných elektromobilů rostou. Podle předpokladů by se registrace elektromobilů a vozů se spalovacími motory v Evropské unii měly vyrovnat zhruba v roce 2028, v Česku se to předpokládá po roce 2030. Rozhodující bude nejen adekvátní rozvoj nabíjecí infrastruktury, ale také úspěšný boj s předsudky. V prvním bodě již Škoda Auto a její autorizovaní obchodní partneři na území ČR hodně práce vykonali, nyní vyrážejí do boje s předsudky naprosto konkrétní nabídkou pro firemní i soukromé zákazníky. Díky revolučnímu operativnímu leasingu jim servírují elektromobilitu s veškerým komfortem. Jedním cíleným zásahem tak eliminují všechny pochybnosti, které často pramení z pouhých předsudků.

Leasingová splátka koresponduje se srovnatelnými modely vybavenými konvenčním spalovacím motorem. Zákazník navíc získává celý soubor služeb, které mu umožní zcela bezproblémové soužití s elektromobilem Škoda Enyaq iV. Splátka obsahuje záruční i pozáruční servis po celou dobu pronájmu, kompletní zimní kola včetně přezutí a uskladnění, povinné ručení a havarijní pojištění (včetně vnějších skel), Škoda Pojištění PLUS včetně GAP a nabíjecí kartu s aplikací Chargee. Veškeré obavy z elektromobilu, ať už jde o vyšší pořizovací cenu, komplikované nabíjení, nákladnou opravu baterie či rychlejší ztrátu hodnoty, jsou tímto přesvědčivě vyvráceny.

Technické parametry Škoda Enyaq (2020) 80 iV

Kompletní specifikace
KonstrukceSUV, 4 649 × 1 879 × 1 616 mm, 2 117 kg
PohonElektřina, hnaná náprava: zadní
Výkon150 kW, 204 koní, točivý moment: 310 Nm
Baterie82 kWh (77 kWh využitelná kapacita)
Nabíjenírychlonabíjení: 135 kW, palubní: 11 kW, konektory: CCS Combo, Mennekes
SpotřebaKombinovaná: 16,6 kWh / 100 km, dojezd: 529 km
Cena od1 364 900 Kč
Diskuze ke článku
Josef L
Josef L
Naposledy upraveno: 22. 5. 21:10
To je fajn služba, já budu platit 18 tis. Kč bez DPH 4 roky o 200 tis. dražší auto a pak mi zůstane :)
Dini Dini
Dini Dini
12,80Kč/km je teda ultravýhodný, fakt.
Danny Czech
Danny Czech
Operák je zaměřený na jinou klientelu. Tu, co chce mít stále nové auto, ne na lidi, co si koupí nové a jezdí s ním 20 let.
Karel Schmidt
Karel Schmidt
15000km za rok je zoufale málo, na takový nájezd je elektromobil nesmysl. Jak cenově, tak ekologicky.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze