Novou aktualizaci pro vozy Volvo ocení každý. Přibyla totiž aplikace Waze

Novou aktualizaci pro vozy Volvo ocení každý. Přibyla totiž aplikace Waze
Fotografie: Volvo
  • Aplikace je dostupná pro všechny vozy Volvo se službami Google
  • Sledování aplikace je na středové obrazovce mnohem pohodlnější
  • Není potřeba již připojovat svůj mobilní telefon

Volvo vyslyšelo časté prosby zákazníků a u svých nejnovějších modelů s integrovanými službami Google přidává možnost stažení aplikace Waze. Ta bude po nainstalování dostupná jedním kliknutím. Informace palubní aplikace Waze se plynule zobrazují na displeji středové konzoly v rámci uživatelského rozhraní Volvo. Sledování navigačních pokynů je na větším displeji infotainment systému Volvo, který je z pohledu řidiče umístěn v lepším zorném úhlu, mnohem pohodlnější. „Nadále pokračujeme v rozšiřování naší nabídky palubních aplikací, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout více výhod a možností, jak si vůz přizpůsobit svým potřebám,“ říká Erik Severinson, globální ředitel Volva pro nové programy a provozní strategii. „Zavázali jsme se k nepřetržitému zlepšování uživatelského zážitku ve vozech Volvo prostřednictvím vyvíjení našeho vlastního softwaru a pokračující spolupráce s technologickými společnostmi, jako jsou Google a Waze,“ dodává.

„Jsme nadšeni, že můžeme veřejnost informovat o naší spolupráci se společností Volvo Cars. Majitelé vozů Volvo po celém světě nyní získají prostřednictvím palubního infotainment systému přístup k tomu nejlepšímu, co aplikace Waze nabízí – tedy k navigaci v reálném čase, plánování tras a upozorněním na dopravní problémy,“ uvedl Aron Di Castro, ředitel společnosti Waze pro marketing a partnerství. Možnost využívat navigaci v reálném čase, plánování tras a dopravní upozornění aplikace Waze zobrazující se plynule na displeji palubního systému, aniž by bylo nutné připojovat k vozu telefon, přispívá k jednoduššímu a hladkému jízdnímu zážitku.

S emulátorem Android, který je dostupný v portálu společnosti Volvo Cars pro vývojáře, mohla společnost Waze virtuálně vyvinout a otestovat palubní aplikaci pro použití v rámci palubního infotainment systému. Dvojité testování umožnilo týmu zaručit vysoce kvalitní uživatelský zážitek ještě před uvolněním aplikace pro vozy zákazníků.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze