Lexus LS 500 dostal větší svaly. Na tohle bychom se v zrcátku dívat chtěli

Lexus LS 500 dostal větší svaly. Na tohle bychom se v zrcátku dívat chtěli
  • Cena kompletní sady činí v přepočtu 152 tisíc Kč
  • Za své peníze dostanete přepracovaný přední spojler, prahové lišty, zadní spojler a sportovní zadní difuzor
  • Lexus LS 500 je vybaven 3,5litrovým benzínovým motorem V6 twin turbo
  • Hybridní variantu pohání 3,5litrový motor V6 a elektromotor

Znáte to: Porsche často upravuje TechArt, Mercedes zase Brabus. A na Lexus si posvítila japonská firma TRD. Tato společnost připravila doplňky pro nejnovější, pátou generaci vlajkové limuzíny Lexus LS F SPORT.

Sada pro aerodynamický tuning modelu Lexus LS 500 F SPORT zahrnuje přední spojler, prahové lišty, zadní spojler a sportovní zadní difuzor. TRD nabízí prvky této sady ve třech variantách: připravené na lakování, v barvě karosérie a Black Edition s černými elementy, které zajímavě kontrastují s barvou karosérie.

Cena kompletní sady činí v přepočtu 152 tisíc Kč. Společně s tímto balíčkem je v nabídce kompletní sada kovaných disků z lehkých slitin v barvě Diamond Gray Metallic. Sada 20palcových disků stojí v přepočtu 150 tisíc korun a za čtyři disky o průměru 21 palců zaplatíte 157 tisíc Kč.

Výrobce uvádí, že montáž předního spojleru trvá dvě hodiny, v případě prahových lišt počítejte se třemi hodinami, u zadního difuzoru se čtyřmi hodinami, montáží zadního spojleru pak strávíte hodinu.

Nový Lexus LS 500 je vybaven 3,5litrovým benzinovým motorem V6 twin turbo o výkonu 309 kW (421 koní) a s krouticím momentem 600 Nm spolupracujícím s 10rychlostní automatickou převodovkou. Hybridní verzi Lexus LS 500h pohání nová jednotka Multi Stage Hybrid System, která disponuje 3,5litrovým motorem V6 a silným elektromotorem.

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze