Future Cast #12: Tesla a její zvláštní mód, Hyundai Kona Electric a Renault ZOE

Future Cast #12: Tesla a její zvláštní mód, Hyundai Kona Electric a Renault ZOE
1
  • Probereme věci kolem nového Modelu S a zvláštního módu i Autopilota Tesly
  • Hyundai Kona Electric je podle všeho trefa do černého
  • Martin vám řekne své dojmy z testování Renaultu ZOE

Po čtrnácti dnech si opět společně s Martinem P. sedneme před kameru a v dalším díle Future Castu probereme různá témata, o kterých se posledních 14 dní mluvilo. O jaká témata půjde?

V první řadě se podíváme na Teslu, to hned z několika důvodů. První se týká Autopilota. Nedílná součást všech vozidel Tesla má sice své výhody, ale jako vždy také nevýhody. Druhým je Tesla Model S – už příští rok by mohla dorazit nová generace a na internetu se ukázaly první rendery. Vypadají opravdu skvěle. A u Tesly ještě zůstaneme. Ta totiž testuje nový „párty mód“. O co přesně se jedná?

Druhé téma bude Hyundai Kona Electric. Té se daří. Například v Norsku už má Hyundai více jak 20 tisíc objednávek. Vypadá to, že vůz má dobře našlápnuto. K dispozici je už i na českém trhu za cenu 899 990 Kč. A nejen to, máme domluvený i redakční test a jsme nesmírně zvědaví, zda silnější varianta Kony Electric opravdu na jedno nabití zvládne i více jak 400 kilometrů.

V poslední části si popovídáme o Renaultu ZOE. Trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se. Tento model už je oficiálně dostupný i na českém trhu. Martin se s ním něco najezdil, a tak rozebereme jeho dojmy.

Elektromobilita ČEZ logo E-carsrent logo
Partnery pořadu Future Cast jsou Skupina ČEZ a pronájem elektromobilů E-CARS RENT

Podcast v audio formě

Diskuze ke článku
xlfd
Party mód má hlavně mít možnost napájet drobné elektrické spotřebiče, což bych velmi ocenil.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze