Vyhrajte zapůjčení elektromobilu Škoda Enyaq iV od HoppyGo

Soutěž
Vyhrajte zapůjčení elektromobilu Škoda Enyaq iV od HoppyGo
Fotografie: Škoda Auto
  • HoppyGo v Česku nabízí více než 2 000 aut k zapůjčení, jsou mezi nimi i elektromobily
  • V naší soutěži můžete vyhrát poukázku na zapůjčení elektromobilu Škoda Enyaq iV
  • Soutěžní otázka zazní v pořadu Future Cast a vyplatí se sledovat přímý přenos

Chcete si vyzkoušet elektromobil Škoda Enyaq iV na vlastní kůži? Na HoppyGo je již možné si tento vůz zapůjčit. Díky fDrive.cz a HoppyGo máte možnost vyhrát tuto zápůjčku, takže si jej můžete vyzkoušet i zdarma.

Co nabízí HoppyGo v Česku?

Kompletní nabídka vozů v České republice přesahuje více než 2 000 aut nejrůznějších značek, kromě širokého výběru je velkou výhodou HoppyGo rychlost a jednoduchost celého procesu výpůjčky. Není potřeba podepisovat žádné dlouhé smlouvy a zákazníkovi stačí rychlá registrace se snadným ověřením dokladů. V případě dlouhodobých pronájmů na více dní navíc mohou uživatelé využít výhodný slevový program.

Díky široké nabídce od HoppyGo si může každý zapůjčit ideální vůz pro dovolenou, výlet, ale i stěhování, služební cestu apod. Když máte malé auto, které vám na běžné jízdy v pohodě stačí, a občas potřebujete větší, můžete to vyřešit přes HoppyGo. Vyhledávat lze auta také podle polohy – tedy vyhledat pouze vozy ve vašem okolí. A můžete si ve filtru vybrat i vozy podle pohonu, tedy například jen elektromobily.

O co hrajeme?

Jak už víte, HoppyGo ve své platformě sdílení aut nabízí i různé elektromobily, mimo jiné zde majitelé nabízí Škodu Citigo iV, Hyundai Konu, BMW i3 nebo Teslu Model 3. Nově však do flotily přibyla i novinka z Mladé Boleslavi, konkrétně Škoda Enyaq iV. A právě tu si díky naší soutěži můžete vyzkoušet zdarma.

Jak hrát a vyhrát?

  1. Budeme rádi za odběr na našem YouTube kanále.
  2. V úterý 25. 5. 2021 od 17:00 hod. se dívejte živě na náš pořad FutureCast na našem YouTube kanále, nebo přímo v článku na fDrive.cz. V rámci pořadu vyhlásíme soutěžní otázku. Kdo nestihne živý přenos, na YouTube bude k dispozici, jako vždy, i záznam.
  3. Svou odpověď na soutěžní otázku vyplňte do formuláře níže. Pokud to stihnete v průběhu živého vysílání FutureCastu a hodinu po něm (tedy 25. 5. 2021 od 17:00 do 19:00), zapíšeme vás do slosování pětkrát, budete tak mít mnohem vyšší šanci Teslu vyhrát. Je to odměna za to, že nás sledujete živě.
  4. Počkejte si na slosování a vyhlášení vítěze, kterého vyhlásíme na webu a bude kontaktován také e-mailem.

Soutěž probíhá od 25. 5. 2020 17:00 hod. do 31. 5. 2021 23:59 hod. Výhrou je „Zapůjčení Škody Enyaq iV od HoppyGo na jeden den“. Výhra je včetně pojištění, takže zápůjčka je pro výherce úplně zdarma. Možný termín podléhá volnému termínu zápůjčky, který stanovuje majitel vozu a fDrive.cz ho nemůže nijak ovlivnit. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde.

Soutěžní formulář

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze