Tesla se připravuje na vstup do Izraele

Tesla se připravuje na vstup do Izraele
Fotografie: Tesla
  • Prodej by měl být zahájen v roce 2021
  • Homologaci mají tři vozy značky
  • Od listopadu se nabírají zaměstnanci

Podle informací tesmanian.com se Tesla usilovně připravuje na debut na izraelském trhu v první polovině roku 2021. Souběžně s navazováním vztahů se zástupci země a přípravou prostor pro servisní středisko začala Tesla nábor zaměstnanců.

Nábor i nákup prodejního místa běží

V listopadu společnost zahájila nábor na pozice „Senior vehicle registration specialist“, „Tesla advisor“ a „Store manager“. Všechny pozice naznačují, že Tesla chce tým specialistů, kteří budou prodávat, registrovat a dodávat produkty zákazníkům. Store manager by měl být zodpovědný za prodejní a doručovací operace na místním trhu, Tesla advisor bude poskytovat zákazníkům bezproblémový zákaznický servis a Senior vehicle registration specialist se bude starat o proces registrace vozidla v souladu s místními požadavky. Středisko Tesly by mělo být v samém centru Izraele a dokonce si automobilka hodlá pronajmout logistický park pro dovoz náhradních dílů a nových automobilů.

Tři vozy získaly tamní homologaci

V tuto chvíli jsou v zemi po nutné homologaci a dalším schvalování už vozy Model S, Model 3 a Model X. Poslední chybějící, Model Y, dorazí do Izraele počátkem roku 2021, aby mohl projít nutným schvalovacím řízením, což opět naznačuje příchod amerického výrobce na místní trh.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze