Tesla Model 3 brzy dostane novou porci výbavy. Pozná to úplně každý

Tesla Model 3 brzy dostane novou porci výbavy. Pozná to úplně každý
Fotografie: Tesla
  • K dispozici bude vylepšená Tesla Model 3 od příštího roku
  • Ve výbavě nebude chybět tepelné čerpadlo nebo lepší světlomety

Tesla chystá pro velmi úspěšný Model 3 novou výbavu, kterou ocení snad úplně každý. Informuje o tom electrek.co. Pojďme si blíže představit, o co vlastně jde. V první řadě se vůz dočká nové středové konzole, která by měla podle spekulací nabízet vylepšenou středovou dotykovou obrazovku. Podstatným vylepšením má projít také kožený volant.

Ten dostane citlivější senzory, takže jízda by měla být bezpečnější (co se týká jízdy na Autopilota). A jelikož se blíží zima, Tesla má v plánu uvést také tepelné čerpadlo. To zatím u Modelu 3 chybí. Tepelné čerpadlo pomáhá ke snížení spotřeby a zároveň optimalizuje využití elektrické energie při používání klimatizace. Podstatnou novinkou mají být dále vylepšené přední světlomety, které nabídnou lepší tok světla a o něco dynamičtější design.

Ke komfortu posádky má přispět elektrické ovládaní víka kufru a taktéž boční okna s dvojitým sklem. Ta mají pomoci lepšímu odhlučnění kabiny od okolního ruchu. Pokud se pak ptáte, kdy se začne vylepšená Tesla Model 3 vyrábět, odpovědí je začátek příštího roku. Do té doby se dozvíme i případný nárůst cen, který se dá očekávat s ohledem na vylepšenou výbavu.

Technické parametry Tesla Model 3 Mid Range (Standard)

Konstrukcesedan, 4 694 × 1 933 × 1 442 mm, 1 610 kg
PohonElektřina, hnaná náprava: zadní
Výkon258 kW, 370 koní, točivý moment: 510 Nm
Baterie62 kWh
Nabíjenírychlonabíjení: 250 kW, palubní: 11 kW, konektory: CCS Combo, Mennekes
Spotřeba?, dojezd: 424 km
Cena od1 486 990 Kč
Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze