SEAT se stal novým partnerem druhé nejvyšší fotbalové ligy v Česku

SEAT se stal novým partnerem druhé nejvyšší fotbalové ligy v Česku
  • SEAT jejím klubům poskytne pro nadcházející sezonu 35 vozů Tarraco
  • SUV španělské automobilky je k dispozici jak v 5místné, tak 7místné verzi

Auta a sportovci k sobě patří podobně jako hrnec k pokličce. Ty úspěšnější si do své garáže pořídí nějaké to Ferrari nebo Porsche, ale ani ti co se nedostanou na světovou špičku rozhodně nejezdí Trabantem. Nejedna automobilka navíc často ráda sponzoruje konkrétní tým nebo i celou soutěž.

Třeba hráči Realu Madrid si čas od času mohli ukázat prakticky na jakýkoli model od Audi. Podobně to měl i Bayern Mnichov. A když půjdeme do českého prostředí, tak stojí za zmínku fakt, že členi týmu Baník Ostrava využívají hybridní Toyoty. Dnes nás bude zajímat to, že se v oblasti českého fotbalu nově angažuje také SEAT, který bude od sezony 2019/2020 novým partnerem Ligové fotbalové asociace a fotbalové soutěže FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Značka SEAT prostřednictvím dealerské sítě v České republice poskytne pro nadcházející sezonu klubům FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY flotilu 35 SUV vozů SEAT Tarraco, nové vlajkové lodi španělského výrobce automobilů.

SEAT je partnerem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY

Historicky se SEAT podílel na podpoře mnoha sportovců a sport jako takový vždy neodmyslitelně patřil ke značce SEAT. Dlouhodobě podporujeme českou atletiku společně s Bárou Špotákovou, motorsport, ve kterém jsme se stali mistry Evropy, a nyní přichází na scénu fotbal, který je nejrozšířenějším a nejpopulárnějším sportem na světě,“ řekl k nově navázané spolupráci s Ligovou fotbalovou asociací Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika.

Španělsko je navíc země fotbalu zaslíbená, a tak je partnerství s Ligovou fotbalovou asociací přirozeným krokem. „SEAT se dlouhodobě s fotbalem spojuje v mnoha zemích, v domácím Španělsku je značka mimo jiné partnerem fotbalové reprezentace. Také domovské město Barcelona uvedený sport více než dobře reprezentuje. V případě České republiky jsme se rozhodli podpořit FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU a všech jejích šestnáct klubů pro nadcházející sezonu 2019/2020. Rozložení jednotlivých klubů po celé České republice umožňuje většině našich dealerů účastnit se projektu, který může z dlouhodobého hlediska, za předpokladu aktivní spolupráce, přinést výrazné zvýšení povědomí o značce SEAT, zvýšení její image a prodejních výsledků,“ doplnil Novák.

Zástupci klubů včetně nováčků SK Líšeň nebo Slavoje Vyšehrad si v úterý dopoledne převzali klíčky od svých nových vozů SEAT Tarraco v Praze od zástupců dealerské sítě SEAT „Jsem rád, že všech šestnáct druholigových profesionálních klubů vnímá nového automobilového partnera jako další garanci toho, že Ligová fotbalová asociace jde správným směrem a že myslí i na FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU,“ dodal Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Zákazníci mají pro model Tarraco na výběr dva vyspělé zážehové motory a dvě sofistikované vznětové jednotky s výkonem od 150 do 190 koní. Všechny motory splňují nejpřísnější emisní normy a zároveň poskytují vynikající provozní vlastnosti i výkonové parametry.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze