Kdo vyhrál zážitkovou jízdu od Teslicka.cz? Vyhlašujeme vítěze!

Kdo vyhrál zážitkovou jízdu od Teslicka.cz? Vyhlašujeme vítěze!
Fotografie: teslicka.cz
  • Dozvíte se, jaká byla správná odpověď a kdo vyhrál zážitkovou jízdu s Teslou
  • Pokud jste nevyhráli, můžete se těšit na další zajímavé soutěže
  • Sledujte Future Cast 22. 12. od 16 hodin

V předminulém vysílání pořadu Future Cast jsme vyhlásili soutěž o zážitkovou jízdu s Teslou dle vlastního výběru od Teslicka.cz. Jistě vás zajímá, jaká byla správná odpověď a zda jste vyhráli právě vy.

Nebudeme vás dlouho napínat, správná odpověď na otázku, kolik kilometrů ujela česko-norská posádka při světovém rekordu ve 24hodinovce s elektromobilem, byla 2 781 km. Na ni odpovědělo správně pouze 21 z vás.

Ze správných odpovědí byl vylosován pan Jakub L., kterému jsme již zaslali voucher na zážitkovou jízdu od Teslicka.cz. Tímto mu gratulujeme a všem děkujeme za účast v soutěži. I když jste nevyhráli, nemusíte zoufat, protože připravujeme další zajímavé soutěže a třeba se na vás štěstí usměje příště. Stačí sledovat fDrive.cz a náš pořad Future Cast, jehož další vysílání je v plánu na 22. 12. od 16 hodin.

V jednom z předchozích Future Castů jsme měli soutěž o stejný voucher, kterou jsme vyhlašovali jen v rámci vysílání. Pro přehlednost tedy uvádíme výsledek i zde. Otázka zněla, jaký čas zajel automobilový závodník Jakub Rejlek s Teslou Model 3 Performance na okruhu v Mostě. Správná odpověď byla 1:54,910 a vítězem se stal Ondřej S., kterému jsme také po vyhodnocení a vyhlášení ve Future Castu poslali voucher.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze