Karma plánuje celosvětovou expanzi

Karma plánuje celosvětovou expanzi
1
  • Automobilka Karma se zaměřuje na sportovní hybridy a čistě elektrické vozy
  • V současné době operuje především v oblasti Kalifornie
  • Časem se chce rozšířit na pět kontinentů, Evropu nevyjímaje

Karma Automotive je kalifornský výrobce luxusních sportovních elektromobilů, který zahájil svou činnost v roce 2015. Učinil tak poté, co se společnost Fisker Automotive dostala do potíží a vyhlásila bankrot. Čínský vlastník Karmy, společnost Wanxiang Group, zakoupila od Fiskeru aktiva, která zahrnovala i design a technologie jednotlivých vozů. Až doposud Karma operovala především na americkém trhu s občasnými exporty mimo Severní Ameriku. Nyní by ovšem ráda svou aktivitu rozšířila do 19 nových zemí.

Rozhodnutí vychází ze snahy růst. Již brzy totiž automobilka začne na americkém trhu nabízet modernizovaný model Karma Revero GT, tedy luxusní sportovní hybrid, a velké plány do budoucna má také s čistě elektrickými modely, které budou vycházet z Karma SC1 Vision Concept.

Až doposud se společnost zaměřovala především na americký trh a hlavně pak na oblast Kalifornie. Ovšem jak informuje web insideevs.com, jejím ambiciózním plánem na příští rok je rozšíření do 13 nových měst napříč celými Spojenými státy a do 19 nových zemí na pěti kontinentech.

Karma se narodila a je hluboce zakořeněna v Kalifornii, ale jsme globální společnost. Neustále zvažujeme růstové příležitosti pro značku a provádíme hodnocení zavádění našich výrobků na další exportní trhy. Brzy budeme přítomni v Evropě, Severní Africe, Středním východě a Číně,“ říká Lance Zhou, výkonný ředitel automobilky Karma.

Automobilka je v současné době zastoupena 18 maloobchodními partnery v USA, Kanadě a Chile. Plán růstu společnosti je rozšířit aktivity z jednoho kontinentu na pět a v roce 2021 přivést značku do Číny. Ve spojených státech Karma realizuje nové maloobchodní smlouvy se specializovanými prodejci na východním i západním pobřeží. Kromě domácího trhu Karma realizuje rozšíření svých exportních operací také do severní Afriky, Jižní Ameriky, na Střední východ, do Asie a Evropy. Společnost taktéž urychluje plány na založení evropské pobočky, a to do konce roku 2019. Ta pomůže v růstových plánech značky po celém kontinentu,“ píše se v tiskové zprávě společnosti.

Rozšiřování maloobchodní sítě je pro společnost důležité z důvodu modernizace plug-in hybridního modelu Revero GT, který nabízí výkon 535 koňských sil a zrychlení z 0 na 100 za 4,5 sekundy. Novinka by se měla již brzy dostat na trh a přidají se k ní i další čistě elektrické modely, které by se měly představit již za dva roky. Elektromobily budou stát na nové platformě vytvořené výhradně pro sportovní elektromobily. Poprvé se představila u konceptu SC1 Vision Concept, hypermoderního sportovního vozu s čistě elektrickým pohonem a humanoidním komunikačním systémem.

Diskuze ke článku
Epime
Sorry for making you read this message which is more than likely to be thought about by you as spam. Yes, spamming is a bad point.

On the other hand, the very best method to learn something new, heretofore unknown, is to take your mind off your day-to-day inconveniences and reveal rate of interest in a topic that you might have taken into consideration as spam before. Right? blue opal ring

We are a group of young people that have made a decision to start our very own service as well as make some money like several other people in the world.

What do we do? We offer our site visitors a wide choice of wonderful hand-made rings. All the rings are made by the finest craftsmen from around the USA.

Have you ever seen or used a green opal ring, wood ring, fire opal ring, Damascus ring, silver opal ring, Turquoise ring, blue opal ring, pink ring, meteorite ring, black ring or silver ring? This is just a small component of what you can constantly find in our shop.

Made in the U.S.A., our handmade rings are not simply stunning and also initial gifts for, claim, a wedding or birthday, however also your amulet, a point that will definitely bring you best of luck in life.

As compensation for your time invested in reading this message, we give you a 5% discount rate on any item you want.

We are anticipating meeting you in our shop!

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze