Auto od CAR4WAY si můžete na 24 hodin půjčit už od 390 Kč

Auto od CAR4WAY si můžete na 24 hodin půjčit už od 390 Kč
  • V ceně nejsou započaté ujeté kilometry
  • Na částce 390 Kč startuje Škoda Citigo a Fabia
  • Škoda Karoq vás vyjde na 590 Kč

Největší carsharing CAR4WAY nedávno rozšířil svou flotilu o Škody Karoq, kterým se daří. Ve flotile jsou od začátku května, kdy k dispozici bylo pět kusů. Od té doby už proběhlo více jak 100 zápůjček, což vypovídá o poměrně velkém zájmu. Velká část zápůjček představovala nájezd vyšší jak 50 kilometrů. Našel se dokonce i zákazník, který nejspíše vzal rodinu na prodloužený víkend a s Karoqem ujel více jak 500 kilometrů.

Škoda Karoq (2017)

V repertoáru carsharingu CAR4WAY však nenajdete pouze Škody Karoq. Sáhnout můžete i po Volkswagenu e-Golf, Volkswagenu Caddy a Škodě Octavii, Rapid nebo Citigo. Momentálně si můžete automobil na jeden den zapůjčit už za 390 Kč.

  • Kategorie Mini s cenou 390 Kč: Škoda Citigo a Fabia
  • Kategorie Basic s cenou 490 Kč: Škoda Rapid
  • Kategorie Medium s cenou 590 Kč: Škoda Octavia a Karoq, Volkswagen Caddy
  • Kategorie Elektro s cenou 790 Kč: Volkswagen e-Golf

K této částce se vám vždy přičítají ujeté kilometry od první minuty zápůjčky vozu. 24hodinový tarif běží od začátku zápůjčky. Po skončení denního tarifu vám bude opět účtována každá započatá hodina až do dalšího automatického překlopení do denního tarifu.

Pro lepší představu uvedeme příklad. Půjčíte si Citigo na dva dny a najedete 50 km. Zaplatíte 2 × 390 Kč za čas a k tomu 50 × 4,90 Kč za najeté kilometry. Zaplatíte tak 1 025 Kč.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze