Vyhrajte voucher na 10 tisíc Kč nebo bezpečnostní balíček na elektrokoloběžku

Soutěž
Vyhrajte voucher na 10 tisíc Kč nebo bezpečnostní balíček na elektrokoloběžku
Fotografie: Unicooltech
  • Ve spolupráci s Unicooltech.cz vyhlašujeme soutěž o voucher na elektrickou koloběžku
  • Spolu s voucherem v hodnotě 10 000 Kč dostanete i bezpečnostní balíček a víkendovou zápůjčku koloběžky
  • Soutěžní otázka zazní v pořadu Future Cast, výhoda je, když budete sledovat živě v 16:00

Elektromobilita nejsou jen auta s elektrickým pohonem, ale třeba i elektrické koloběžky, které jsou praktickým doplňkem například při častých cestách do center měst. Když ji máte v autě, můžete auto nechat v místě, kde se dá dobře parkovat (pokud máte elektromobil, tak třeba u nabíjecí stanice), a „poslední míli“ zvládnout na koloběžce. A právě voucher například na takovou koloběžku můžete vyhrát v soutěži, kterou jsme připravili ve spolupráci s Unicooltech.cz. Soutěžní otázku vyhlásíme v pořadu Future Cast.

O co hrajeme?

Konkrétně soutěžíme o slevový voucher v hodnotě 10 000 Kč včetně DPH, který by mohl být využit na jakýkoliv produkt. K voucheru také výherce dostane možnost bezplatného zapůjčení produktu na jedno víkendové otestování v domácím prostředí. Tímto způsobem by měl výherce možnost zjistit, jestli jde opravdu o produkt, na který chce využít tento voucher. Druhou cenou pak je bezpečnostní balíček. Tento balíček zahrnuje směrová světla včetně klaksonu a zpětná zrcátka s LED osvětlením od společnosti Carry Bright.

Jak hrát a vyhrát?

  1. Budeme rádi za odběr na našem YouTube kanále.
  2. V úterý 13. 6. 2023 od 16:00 hod. se dívejte živě na náš pořad FutureCast na našem YouTube kanále, nebo přímo v článku na fDrive.cz. V rámci pořadu vyhlásíme soutěžní otázku. Kdo nestihne živý přenos, na YouTube bude k dispozici, jako vždy, i záznam.
  3. Svou odpověď na soutěžní otázku vyplňte do formuláře níže. Pokud to stihnete v průběhu živého vysílání Future Castu a hodinu po něm (tedy 13. 6. 2023 od 16:00 do 18:00), zapíšeme vás do slosování pětkrát, budete tak mít mnohem vyšší šanci vyhrát. Je to odměna za to, že nás sledujete živě.
  4. Počkejte si na slosování a vyhlášení vítěze, kterého vyhlásíme na webu a bude kontaktován také e-mailem.

Soutěž probíhá od 13. 6. 2023 16:00 hod. do 19. 6. 2023 23:59 hod. Výhrou je „Voucher v hodnotě 10 000 Kč na nákup elektrokoloběžky a víkendová zápůjčka“ a druhou cenou je „Bezpečnostní balíček na elektrokoloběžku“. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde.

Soutěžní formulář

Pokud se vám formulář nezobrazuje, využijte tento odkaz.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze