Podívejte se, jak roste Tesla Gigafactory u Berlína, Model Y se blíží do Evropy

Podívejte se, jak roste Tesla Gigafactory u Berlína, Model Y se blíží do Evropy
Fotografie: youube.com / Tobias Lindh
  • Tesla Model Y se v Evropě začne prodávat, až začne sjíždět z linky v Berlíně
  • Aktuální video ukazuje, že už se dokončuje plášť budovy
  • Dokonce už se dovnitř začínají umisťovat stroje, například do budovy lakovny

Na továrnu Tesly v Berlíně se těší zejména zájemci o Model Y. Je totiž jasné, že se v Evropě bude prodávat až po dostavění Gigafactory v Německu, z jejíž výrobních linek bude tento elektrický crossover sjíždět. To se ale blíží, jak můžete vidět ve videu, které přináší teslarati.com.

Video pilota dronu Tobiase Lindha z 28. 10. 2020 zachycuje shon na stavbě Gigafactory u Berlína. Je vidět, že na stavbě je čilý ruch a dokončuje se plášť budovy. Mezi budovami, které se zdají nejblíže k dokončení, je i lakovna nové generace. Podle @Gf4Tesla jsou stroje značky Geico Taiki-sha již zvedány do budovy lakovny.


Stroje Taiki-sha byly dříve uloženy v budově poblíž staveniště. Ve svém informačním dopisu o třetím kvartále společnost Tesla uvedla, že začne přesouvat zařízení do budov v týdnech následujících po zveřejnění finanční zprávy, kterou už Tesla ukázala minulý týden. V dubnu Elon Musk na Twitteru psal, že Gigafactory Berlin bude mít nejpokročilejší lakovnu na světě a zdá se, že tohoto cíle chce dosáhnout právě pomocí strojů Geico Taiki-sha.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze