Lexus lze konečně koupit na operační leasing. Na kolik tak vyjde NX 300h?

Lexus lze konečně koupit na operační leasing. Na kolik tak vyjde NX 300h?
  • Měsíční splátka startuje bez jedné koruny na 12 tisících bez DPH
  • Součástí splátky je rovněž pojištění
  • To zahrnuje jak fixní pojištění odpovědnosti, tak havarijní pojištění

Značka Lexus připravila pro své zákazníky nabídku operativního leasingu Lexus Rent. Oblíbený model Lexus NX tak mohou nyní získat s velmi atraktivní měsíční splátkou a bez nutnosti počáteční akontace.

Lexus nově nabízí operativní leasing Lexus Rent na model Lexus NX 300h 4×4 E-FOUR EDITION ve výši 12 999 Kč bez DPH měsíčně a Lexus NX 300h 4×4 E-FOUR EDITION SAFETY s měsíční splátkou 13 999 Kč bez DPH. V obou případech bez nulové počáteční akontace.

Vzhledem k tomu, že leasingová splátka je nákladovou položkou, kterou lze odečíst z daní, je leasing Lexus Rent vhodný zejména pro podnikatele. Díky operativnímu leasingu navíc odpadají veškeré starosti s následným prodejem vozidla a zákazník může svou flotilu pravidelně obměňovat. Součástí leasingu Lexus Rent je rovněž kompletní pojištění, které zahrnuje jak fixní pojištění odpovědnosti, tak havarijní pojištění s pojištěním GAP.

Už na první pohled zaujme model Lexus NX 300h atraktivním designem a nápadnými aerodynamickými křivkami. Díky nejmodernějšímu, plně hybridnímu pohonu Lexus Hybrid Drive navíc nabízí efektivní spojení benzínového motoru a elektromotoru bez nutnosti dobíjení ze sítě. V bohaté výbavě modelu Lexus NX 300h 4×4 E-FOUR EDITION s pohonem všech kol nechybí například parkovací kamera, senzory, tempomat, vyhřívaná kožená sedadla, LED světlomety či osmnáctipalcová kola z lehkých slitin. Součástí výbavy modelu Lexus NX 300h 4×4 E-FOUR EDITION SAFETY je navíc ještě balíček bezpečnostních systémů s adaptivním tempomatem, přednárazovým bezpečnostním systémem, automatickým ovládáním dálkových světel a systémem varování při opuštění jízdního pruhu.

Kompletní informace o modelu Lexus NX 300h včetně informací o akční nabídce operativního leasingu Lexus Rent jsou k dispozici na www.lexus.cz/4x4.

Zdroj: lexus-media.cz

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze