Hlasujte o nejlepší plug-in hybrid a vyhrajte zápůjčku elektromobilu

Elektromobil Roku 2023 powered by PRE
Hlasujte o nejlepší plug-in hybrid a vyhrajte zápůjčku elektromobilu
Fotografie: Marek Tomíšek, fDrive.cz
  • Probíhá další ročník ankety Elektromobil Roku 2023 powered by PRE
  • V tomto článku představíme nominované vozy v kategorii Plug-in hybrid
  • Který elektromobil se stane plug-in hybridem roku, to záleží jen na vás

Minulý rok jsme pořádali první ročník ankety Elektromobil Roku a nyní můžete hlasovat ve druhém. Elektromobil Roku 2023 přináší několik novinek, jednou z hlavních je nová čtenářská kategorie. Tam jste mohli nominovat vozy právě vy a na výsledné nominace jsme se podívali v prvním článku. V dalších pak postupně na malé (městské) elektromobily, střední elektromobily, rodinné elektromobily, prémiové elektromobily a užitkové elektromobily. Nyní se pojďme podívat na kategorii Plug-in hybridl, která je nejpočetnější ze všech. Je to dané tím, že tam není rozdělení podle velikosti aut. Mezi jakými plug-in hybridy můžete vybírat?

Elektromobil Roku 2023 – Plug-in hybrid

Stejně jako kategorie Čtenářská nominace je i kategorie Plug-in hybrid pro všechny vozy s tímto pohonem bez ohledu na velikost. Tím se liší od ostatních kategorií, které jsou pro vozy určité velikosti nebo zaměření. Kvůli tomu je kategorie Plug-in hybrid nejpočetnější. Jsou v ní nominované tyto vozy: Alfa Romeo Tonale Plug-In-Hybrid, BMW XM, DS 7 E-TENSE, Kia Sportage PHEV, Mercedes-Benz GLE 350de, MG EHS, Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, Opel Astra GSe, Opel Grandland GSe, Peugeot 508 PSE, Porsche Cayenne E-Hybrid, Toyota Prius Plug-in Hybrid, Volvo XC60 Recharge a VW Multivan e-Hybrid.

Který z těchto vozů získá titul Elektromobil Roku 2023 v kategorii Plug-in hybrid? O tom rozhodnete vy, můžete tak učinit na www.ElektromobilRoku.cz do 31. 12. 2023.

PRE - generální partner ankety Elektromobil Roku 2022

Anketa Elektromobil Roku 2023 Powered by PRE probíhá ve spolupráci s generálním partnerem PRE, hlavním partnerem ČSOB Leasing.

ČSOB Leasing

V předchozích článcích jsme postupně prošli všechny kategorie ankety Elektromobil Roku 2023. Hlasovat můžete i v kategoriích Malý (městský) elektromobil, Střední elektromobil, Rodinný elektromobil, Prémiový elektromobil, Užitkový elektromobil a Čtenářská kategorie. Když se hlasování zúčastníte, nejenže pomůžete svému oblíbenému modelu, ale můžete vyhrát například dálniční známku na rok nebo týdenní zápůjčku elektromobilu Kia Niro EV.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze