Hlasujte o nejlepší malý městský elektromobil a vyhrajte dálniční známku

Elektromobil Roku 2023 powered by PRE
4
Hlasujte o nejlepší malý městský elektromobil a vyhrajte dálniční známku
Fotografie: Marek Tomíšek, fDrive.cz
  • Je tu další ročník ankety Elektromobil Roku 2023 powered by PRE
  • Jednou z kategorií je Malý (městský) elektromobil
  • Jak dopadne finální hlasování, to záleží jen na vás

Minulý rok jsme pořádali první ročník ankety Elektromobil Roku a nyní můžete hlasovat ve druhém. Elektromobil Roku 2023 přináší několik novinek, jednou z hlavních je nová čtenářská kategorie. Tam jste mohli nominovat vozy právě vy a na výsledné nominace jsme se podívali v minulém článku. Nyní se pojďme podívat na kategorii Malý (městský) elektromobil. Do té již auta nominovaly automobilky, resp. jejich čeští importéři. A pro jaká auta tam můžete hlasovat?

Elektromobil Roku 2023 – Malý (městský) elektromobil

Na rozdíl od kategorie Čtenářská nominace jsou ostatní kategorie nastavené podle velikosti nebo typu karoserie vozů. Musí jít o vozy na českém trhu a nominaci musí udělat automobilka či importér. V kategorii Malý (městský) elektromobil jsou nominované tyto vozy: Dacia Spring, Dongfeng SERES 3, DS3 E-TENSE, Jeep Avenger Electric a Opel Corsa Electric.

Který z těchto vozů získá titul Elektromobil Roku 2023 v kategorii Malý (městský) elektromobil? O tom rozhodnete vy, můžete tak učinit na www.ElektromobilRoku.cz do 31. 12. 2023.

PRE - generální partner ankety Elektromobil Roku 2022

Anketa Elektromobil Roku 2023 Powered by PRE probíhá ve spolupráci s generálním partnerem PRE, hlavním partnerem ČSOB Leasing.

ČSOB Leasing

V dalších článcích se postupně podíváme i na další kategorie ankety Elektromobil Roku 2023. Hlasovat můžete i v kategoriích Střední elektromobil, Rodinný elektromobil, Prémiový elektromobil, Užitkový elektromobil a Čtenářská kategorie. Když se hlasování zúčastníte, nejenže pomůžete svému oblíbenému modelu, ale můžete vyhrát například dálniční známku na rok.