Elektromobil Roku 2022: auta v kategorii Velké elektromobily a SUV

Elektromobil Roku 2022: auta v kategorii Velké elektromobily a SUV
Fotografie: Elektromobil Roku
  • Druhou kategorií ankety Elektromobil Roku 2022 jsou vyšší elektromobily
  • Zařazeny jsou do ní hlavně SUV a crossovery
  • Hlasováním můžete vyhrát zápůjčku elektromobilu

V naší nově vzniklé anketě Elektromobil Roku 2022 máme nominované elektromobily rozdělené do tří kategorií. Druhá z nich nese označení Velké elektromobily a SUV. V této kategorii jsou zařazeny hlavně vozy s vyšší stavbou karoserie a vyšším podvozkem, tedy SUV nebo crossovery. Pojďme se podívat, z jakých vozů můžete vybírat pro hlasování. Hlasováním v anketě nejen pomůžete svému oblíbenému elektromobilu, ale můžete i vyhrát zápůjčku auta, třeba i na týden a s nabíjecím čipem.


Elektromobily nominované v kategorii Velké elektromobily a SUV

Nominované vozy jsou v hlasování seřazeny podle abecedy a hlasovat můžete pro tyto vozy: Audi Q4 e-tron, BMW iX1, Ford Mustang Mach-E, Hyundai Ioniq 5, Kia EV6, Mercerdes-Benz EQB, Opel Mokka-E, Peugeot e-Rifter, Porsche Taycan Cross Turismo, Škoda Enyaq Coupé RS iV, Toyota bZ4X, Volkswagen ID.5 a Volvo C40 Recharge.

Elektromobil Roku 2022: auta v kategorii Velké elektromobily a SUV

Z každé kategorie můžete hlasovat pro jeden vůz. Pokud vás zajímá, co můžete vyhrát, naleznete to na webu ankety ElektromobilRoku.cz. Dva vozy jsou na týden i s nabíjecí kartou. Dále pak máme několik vozů na týdenní zápůjčku a několik na víkendovou.

PRE - generální partner ankety Elektromobil Roku 2022

Anketa Elektromobil Roku 2022 Powered by PRE probíhá ve spolupráci s generálním partnerem PRE, partnerem Allianz a s podporou Asociace pro elektromobilitu České republiky.

Allianz - partner ankety Elektromobil Roku 2022
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze