Elektromobil Roku 2022: kategorie Aplikace k autu

1
Elektromobil Roku 2022: kategorie Aplikace k autu
Fotografie: Elektromobil Roku
  • Poslední kategorií ankety Elektromobil Roku 2022 jsou aplikace k autům
  • Tyto aplikace se začaly používat zpravidla právě u elektromobilů a plug-in hybridů
  • Hlasováním můžete vyhrát zápůjčku elektromobilu nebo plug-in hybridu

V naší nově vzniklé anketě Elektromobil Roku 2022 máme jednu kategorii určenou pro aplikace k autům. V této kategorii tedy můžete hlasovat pro nejlepší aplikaci k autu. Některé nabízí jen základní přehled, například o stavu baterie a nabíjení, ale jsou aplikace, které nabídnou i pokročilejší funkce a vzdálené ovládání. Pojďme se podívat, z jakých značek vybírat pro hlasování. Hlasováním v anketě nejen pomůžete své oblíbené aplikaci, ale můžete i vyhrát zápůjčku auta, třeba i na týden a s nabíjecím čipem.

Aplikace nominované do ankety Elektromobil Roku 2022

Nominované aplikace jsou v hlasování seřazeny podle abecedy (z pohledu značek) a hlasovat můžete pro tyto aplikace: My BMW, FordPass Pro, Hyundai Bluelink Europe, Kia Connect, Lexus Link, Mercedes me, MyOpel, MYPEUGEOT APP, My Renault, MyŠKODA, MyT by Toyota a We Connect.

Z každé kategorie můžete hlasovat pro jeden vůz či jednu aplikaci. Pokud vás zajímá, co můžete vyhrát, naleznete to na webu ankety ElektromobilRoku.cz. Dva vozy jsou na týden i s nabíjecí kartou. Dále pak máme několik vozů na týdenní zápůjčku a několik na víkendovou. Mezi nimi je i jeden plug-in hybrid.

PRE - generální partner ankety Elektromobil Roku 2022

Anketa Elektromobil Roku 2022 Powered by PRE probíhá ve spolupráci s generálním partnerem PRE, partnerem Allianz a s podporou Asociace pro elektromobilitu České republiky.

Allianz - partner ankety Elektromobil Roku 2022
Diskuze ke článku
Dini Dini
Dini Dini
Tak zrovna u VW je zajímavé, že aplikace pro ICE toho umí mnohem víc, než aplikace pro EV...teda bohužel.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze