Carsharing re.volt výrazně podražil

4
Carsharing re.volt výrazně podražil
  • Cena za minutu se zvýšila o polovinu na 6 korun
  • Důvodem jsou neposlušní uživatelé a zvyšující provozní náklady

O re.voltu a jeho žlutých pidiautíčkách od nás už dobře víte. Za poslední dobu se v souvislosti s tímto pražským carsharingem udály změny. V první řadě se navýšil počet vozů. Dále se rozšířily zóny, kde lze službu využívat, a nově se služby zdražily. Nyní však blíže k poslednímu bodu.

Re.volt Carsharing

Společnost re.volt od začátku tohoto týdne zdražila z původních 4 korun o 50%, tedy na 6 korun za minutu. Stejně tak se zdraží i minimální možná sazba za vypůjčení, a to z 20 na 30 korun.

Společnost ve zprávě pro zákazníky uvedla, že by cena měla více reflektovat kvalitu a zájem o poskytované služby a postupně přinést větší počet vozidel. Také dodala, že cenu zvyšujeme i kvůli zachování kvality, protože přibývá neposlušných uživatelů, kteří navyšují provozní náklady.

V blízké době se můžete těšit na rozhovor s ředitelem společnosti, kde se jistě dozvíte více podrobností.

Související články
Diskuze ke článku
Jiří
Takže nyní je volba mezi malým čínským nákupním košíkem, do kterého se nevejde nikdo nad 185 cm, s bezpečností je na tom asi tak jako bicykl a zónu má centrum Prahy a kousek a mezi plně vybaveným e-Golfem za víc než milion s adaptivním tempomatem s možností zaparkovat kdekoli v celé Praze za úplně stejnou cenu. Těžké to rozhodování.
jOSEF
Pokud by se to prodávalo skutečně za 30 tisíc a dojelo to alespoň 100 km, tak věřím tomu, že by to Češi kupovali.Dále předpokládám, že by se z toho neplatila silniční daň

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze