YouTube bude již brzy dostupné ve vozech Volvo

YouTube bude již brzy dostupné ve vozech Volvo
Fotografie: Volvo
  • Funkce bude brzy ve všech vozech Volvo s integrovaným systémem Google
  • Stáhnout bude možné také navigační aplikace jako Sygic a Flitsmeister, aplikace pro nabíjení vozu jako Chargepoint a Plugshare a také parkovací aplikace typu SpotHero a ParkWhiz

YouTube se stane první platformou pro přehrávání videí, kterou bude možné prostřednictvím obchodu Google Play stáhnout do vozů Volvo. Jedná se o úvodní fázi na cestě ke streamování videí v automobilech. Při cestování elektrickým vozem může být na delších cestách nutné dělat zastávky na nabíjení. Čas potřebný pro dobití vozu budou mít řidiči nyní možnost strávit sledováním živých přenosů, zpráv, různých pořadů nebo nejnovějších videí od svých oblíbených tvůrců. Tato funkce může zpříjemnit také čekání na donášku občerstvení nebo na kamaráda.


Nicméně, protože automobilka Volvo Cars nedělá v bezpečnosti kompromisy, videa bude možné přehrávat pouze v době, kdy vůz není v pohybu. „To, že našim zákazníkům umožníme sledovat videa, zatímco se jejich vůz nabíjí nebo čekají před školou na své děti, představuje součást našeho závazku zlepšit a zpříjemnit jim život,“ prohlásil Henrik Green, produktový ředitel ve společnosti Volvo Cars. „S platformou YouTube a dalšími známými streamovacími službami si mohou naši zákazníci například zkrátit čekání na nabití vozu, což pro ně obvykle představuje nepříjemnost. Tím pádem pro ně bude vlastnictví elektrického vozu ještě větším potěšením.

Partnerství společností Volvo Car Group a Google začalo oznámením společnosti Volvo Car Group, že se stane první automobilkou, která do svých vozů integruje infotainment systém s OS Android a integrovanými aplikacemi a službami Google. Společnosti Volvo Cars a Google dnes oznámily, že budou mít zákazníci kromě aplikací pro přehrávání videí již brzy možnost stáhnout si také navigační aplikace, jako jsou Sygic a Flitsmeister, aplikace pro nabíjení vozu, jako jsou Chargepoint a Plugshare, a také parkovací aplikace typu SpotHero a ParkWhiz.

Zavedení platformy pro přehrávání videí plně koresponduje s oznámením, že budou vozy Volvo hladce integrovány s chytrými zařízeními s podporou systému Google Asistent, čímž se z vozů Volvo prakticky stanou chytrá zařízení.

Protože nabídka společnosti Volvo Cars zahrnuje také neomezená data, mohou zákazníci ve voze sledovat kanály YouTube tak dlouho, jak jen chtějí. „Protože je auto skvělým místem pro poslech hudby a sledování videí, vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby lidé trávili ve svých vozech Volvo mnohem více času bez ohledu na to, zda někam jedou,“ podotkl Henrik Green.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze