V březnu se koná veletrh i-Mobilita. Co vše bude k vidění?

V březnu se koná veletrh i-Mobilita. Co vše bude k vidění?
1
  • Ostravský veletrh se zaměřuje nejenom na elektromobilitu
  • K vidění budou i plynová auta, elektrokoloběžky a další

O 21. století se hovoří jako o době informační, mobilní, plastové, ale také chytré a plné technologií, které radikálně změní náš život. Elektřina, vodík, plyn a mnohé další alternativní pohony změní způsob naší dopravy. Co vše nás v blízké budoucnosti čeká představí výstava i-Mobilita plná chytrých aut, vychytávek a novinek nejen z oblasti dopravy. Na co se můžete těšit? Auta na plyn, bike-sharing, elektrokola, elektrokoloběžky, elektromobily, hry, letadla, lodě, nabíjecí stanice, virtuální realitu aj. Aktuální informace sledujte také ve facebookové události akce, popřípadě na webových stánkách.

Test nabíjení Hyundai Ioniq (2018)

Cílem veletrhu i-Mobilita je ukázat, jak chytře můžeme cestovat a zlepšovat tak kvalitu svého života. Na akci se budou prezentovat firmy, které nabízejí nejen čistou dopravu, ale možnosti, jak cestovat a bavit se s ohledem na životní prostředí. Bude se věnovat novinkám i trendům v inteligentní dopravě a chytrému integrovanému cestování, které podporuje koncepci tzv. Smart Cities aplikované vyspělými městy po celé Evropě.

Těšit se můžete na chill-out zónu Leo Expressu, elektrokáry a elektrokola E-MOTION Parku Ostrava, otočný trenažér BESIP Teamu, dopravní novinky Dopravního podniku města Ostrava a mnoho dalšího.

Diskuze ke článku
Mirek
Dobrý den, budete mít také na veletrhu Váš fDrive stánek?

Děkuji za zpětnou odpověď

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze