Přijďte si vyzkoušet nejlepší elektrokoloběžky

V Praze se o víkendu koná unikátní event
Přijďte si vyzkoušet nejlepší elektrokoloběžky
Fotografie: Mobil Pohotovost
  • Akce Rozjeď KAABO proběhne už nyní o víkendu 13. až 14. srpna
  • jedinečné setkání příznivců elektromobility se bude konat v TJ Sokol Praha
  • Vstupné je zdarma a čekají vás i soutěže a unikátní slevy právě na elektrokoloběžky

Přijďte si vyzkoušet nejlepší elektrokoloběžky na světě. Už nyní o víkendu 13. až 14. srpna proběhne v TJ Sokol Praha jedinečné setkání příznivců elektromobility. Na uzavřeném oválu a za přítomnosti profesionálů bude moct každý zájemce okusit skvělé jízdní vlastnosti elektrokoloběžek KAABO, které patří k těm celosvětově nejlepším. Vstupné je zdarma a čekají vás i soutěže a unikátní slevy právě na elektrokoloběžky.

KAABO Wolf King GT

Akci pořádá Mobil Pohotovost, která je exkluzivním českým prodejcem elektrokoloběžek KAABO. Ať už si tedy budete chtít vyzkoušet dechberoucí zrychlení, skvělé odpružení nebo se zeptat na jakýkoli detail týkající se elektrokoloběžek, na setkání Rozjeď KAABO budete mít jedinečnou možnost. K dispozici na test bude více než 10 elektrokoloběžek KAABO a LAMAX, včetně nejnovějšího a nejvýkonnějšího modelu Wolf King GT Pro v hodnotě sto tisíc korun. Na místě budou také přítomni odborníci, kteří mají koloběžky KAABO nastudované do posledního šroubku a budou tak znát odpověď na všechny vaše dotazy.

Kaskadérská show, soutěže i slevy

Kromě možnosti vyzkoušet si prakticky každý model elektrokoloběžky KAABO bude součástí akce také kaskadérská show, během které vám zkušený profesionál předvede, kam až limity elektrokoloběžek mohou sahat. Pro všechny návštěvníky budou také připraveny soutěže o zajímavé ceny a především pak bude mít každý zájemce možnost si zakoupit koloběžku KAABO za nejnižší cenu.

Kdy a kde?

Rozjeď KAABO se uskuteční v sobotu 13. 8. a neděli 14. 8. vždy od 10:00 do 18:00. Celá akce se bude konat na oválu v TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (Vstup z Riegrových sadů a z Polské ulice). Přihlásit se na Facebookovou událost můžete přímo zde.