Premiéra Škody Vision E byla k vidění kdekoli na světě. Díky VR

Premiéra Škody Vision E byla k vidění kdekoli na světě. Díky VR
  • Sto vybraných lidí dostalo k dispozici VR Daydream a mohli sledovat premiéru kdekoli na světě
  • Společně s HTC se mohli na premiéru podívat i lidé v několika městech světa

Technologie lidi umí spojovat. Díky nim můžeme komunikovat s lidmi na druhé straně světa a dokonce jim ukazovat věci, které jsme si například zrovna koupili. Škoda Auto ale především v Šanghaji představila Vision E a díky virtuální realitě a aplikaci v chytrém telefonu mohli tuto premiéru sledovat lidé na celém světě. Stačilo pouze mít staženou aplikaci „Škoda VR“, která je zdarma a najdete ji jak v obchodě Google Play, tak i App Store.

Škoda Vision E VR

„Těší nás, že můžeme představit studii Škoda Vision E v Šanghaji a současně i na celém světě,“ říká Stefan Büscher, vedoucí marketingu společnosti Škoda Auto. „Společně s našimi partnery Google a HTC se rozjíždíme i ve virtuálním světě a zveme přátele a příznivce naší značky, aby nás na této cestě doprovodili. Díky novým technologiím a aplikaci ŠKODA Virtual Reality-App mohou zájemci prozkoumat studii z domova a odtud také zažít, jak bude vypadat mobilita budoucnosti,“ dodává Büscher.

Automobilka současně s prezentací Vision E na autosalonu v Šanghaji pozvala hosty k tematickým akcím ve vybraných městech na celém světě. Na nich mohli návštěvníci prezentaci sledovat prostřednictvím nejmodernějších brýlí pro virtuální realitu VIVE od HTC a příslušných sluchátek. Mohli se přitom vžít do role reálného návštěvníka autosalonu, rozhlédnout se na místě a novou studií Vision E individuálně prozkoumat. Další výhoda virtuální reality: zájemci se tímto způsobem mohli seznámit s inovativním elektrickým pohonem, prozkoumat futuristický design emocionálně řešeného coupé a také mohli vyrazit i na digitální zkušební jízdu. Škoda nabídla tuto premiéru společně s partnerem HTC, a to hned v několika městech, například v Berlíně, Bratislavě, Madridu, Mladé Boleslavi, Oslu či Praze. Nechyběla ani Šanghaj a Tel Aviv.

Druhé pomyslné dveře mohlo otevřít 100 vybraných osobností. Prostřednictvím brýlí pro virtuální realitu Daydream se ponořily do digitálního světa. O přenos se staral chytrý telefon Motorola Moto Z. Vybrané osoby tak mohly celou prezentaci Vision E sledovat v pohodlí svého domova či kdekoli na světě. Celou sadu VR obdrželi tito lidé již 1. dubna.

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze