Elektrická koloběžka uGo H5500 vyniká nízkou hmotností a vysokým výkonem

Elektrická koloběžka uGo H5500 vyniká nízkou hmotností a vysokým výkonem
1
  • Hmotnost činí 7,25 kilogramů a nosnost až 120 kilogramů
  • Sklápěcí konstrukce umožňuje snadné přenášení
  • Elektromotor má výkon 250 W

Elektrická koloběžka uGo H5500 je skvělé řešení pro rychlé cestování po přeplněných ulicích rušného města a dojíždění do práce nebo školy, a to bez stání v dopravních zácpách a čekání na prostředek MHD. Úspěšně nahradí kolo a efektivně i pohodlně vás přepraví do každé části města. O pohon se stará výkonný elektrický motor s výkonem 250 W, který poskytuje maximální rychlost až 25 km/h. Motor přivádí k životu kvalitní a efektivní baterie LG s kapacitou 4 400 mAh a napětím 24 V, což zajišťuje při plném nabití dosah až 15 km.

Ovládání koloběžky je velmi intuitivní. Stačí pár minut, abyste se naučili základy ovládání a používání všech funkcí a režimů. Vše, co potřebujete k jízdě, máte po ruce. Ovládání motoru se uskutečňuje pomocí pák umístěných na řídítkách a pomocí tlačítek na LCD displeji, kde najdete hlavní tlačítko pro zapnutí/vypnutí, tlačítko změny rychlostního režimu a také informace o tom, jakou rychlostí se pohybujete, jakou vzdálenost jste ujeli a jaký je stav nabití baterie. Během jízdy je bez ohledu na rychlost velmi důležitá bezpečnost a komfort používání. Koloběžka uGo má odolnou kovovou a sklápěcí konstrukci s nosností až 120 kg. Plocha, na níž stojíte, je pokryta speciální protiskluzovou vrstvou, což zabraňuje přesouvání nohy i v případě styku s vodou. V případě nouzového brzdění můžete vedle brzdění pákou brzdy použít také mechanickou brzdu na zadním kole, která je mnohem účinnější. Koloběžka je vybavena vysoce kvalitními 5,5" koly s plně gumovými pneumatikami.

Relativně nízká hmotnost koloběžky 7,25 kilogramů a její sklápěcí konstrukce umožňuje snadné přenášení. Nezabere tak ani mnoho místa v kanceláři, kufru auta nebo bytě. Elektrická koloběžka uGo H5500 je v ČR dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 6 679 Kč včetně DPH.

Diskuze ke článku
Petr
Tedy nic moc. Xiaomi m365 pro
je nesrovnatelně lepší. Zatím mám starší model.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze