Chcete BMW X2? Kupte si ho online a přivezou vám ho až domů

Chcete BMW X2? Kupte si ho online a přivezou vám ho až domů
Fotografie: BMW Group
  • Koupit si online můžete BMW X2 xDrive20d Model M Sport X
  • Pod kapotou je dvoulitrový vznětový čtyřválec s výkonem 190 koní
  • BMW X2 xDrive20d Online Edition stojí 1 441 600 Kč s DPH

BMW X2 vstoupilo nedávno na český trh se sloganem „Postav si hlavu“. A nyní si ji v dobrém slova smyslu postavilo samo BMW, když přichází s online prodejem. BMW pro předkonfigurované BMW X2 xDrive20d Online Edition připravilo speciální webovou stránku, na níž lze tento vůz objednat. Po objednání jej bude možné vyzvednout u zvoleného autorizovaného dealera, případně může být dodán na uvedenou adresu v průběhu několika dní.

Online prodejem vychází BMW vstříc svým zákazníkům, kterým nákup nového BMW X2 v maximální míře usnadňuje a šetří čas. Zvolená konfigurace vychází z dlouhodobých zkušeností s nejčastěji zvolenými prvky výbavy. Zákazník se tak nemusí zdržovat, neboť současně odpadá mnoho administrativních úkonů. V neposlední řadě zákazník prostřednictvím online prodeje získá své nové BMW X2 takřka okamžitě, bez obvyklé čekací doby.

BMW Group Česká republika tímto projektem ukazuje svoji pokrokovost a orientaci na zákazníka, jemuž vychází v maximální možné míře vstříc novým pokrokovým prodejním kanálem. Nové BMW X2 tak lze pořídit prakticky odkudkoliv a stačí k tomu pouze chytrý telefon s připojením na internet.

Prostřednictvím online prodeje lze zakoupit předem naspecifikované BMW X2 xDrive20d Model M Sport X, tedy vůz standardně vybavený dvoulitrovým vznětovým čtyřválcem (140 kW / 190 k), automatickou převodovkou Steptronic a inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive. Výbava je dále obohacena o bezpečnostní paket Driving Assistant, parkovací paket, vyhřívaná sedadla a v neposlední řadě také služby ConnectedDrive Plus.

Speciální Online Edice navíc přijíždí s – pro BMW X2 typickým – zlatým metalickým lakem Galvanic Gold a v provedení Model M Sport X kombinujícím nezaměnitelné sportovní prvky s terénní robustností. V tomto případě jsou ve výbavě sportovní sedadla čalouněná kombinací látky a alcantary, multifunkční sportovní volant, LED světlomety s rozšířenými funkcemi či head-up displej. Kromě mnoha dalších položek výbavy nechybí ani paket Service Inclusive, jehož součástí je bezplatná servisní údržba vozu na 5 let, nebo do ujetí 100 000 km. Cena BMW X2 xDrive20d Online Edition činí 1 441 600 Kč vč. DPH.

Zdroj: press.bmwgroup.com

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze