Škoda Auto ukazuje skici Octavie RS iV. Světu se představí v Ženevě

Škoda Auto ukazuje skici Octavie RS iV. Světu se představí v Ženevě
  • Světová premiéra Škody Octavia RS iV se odehraje na ženevském autosalonu
  • Plug-in hybridní pohon nabídne výkon 245 koní

Škoda Auto ukázala tři oficiální designové skici sportovněji laděné Škody Octavia RS, která bude mít premiéru 3. března 2020 na autosalonu v Ženevě. Dynamický designový jazyk bestselleru značky Škoda s elegantními proporcemi, který ve srovnání se svým předchůdcem lehce narostl, zdůrazňují pro provedení RS typické černé detaily. Jako první vůz značky Škoda ve verzi RS je Octavia RS iV vybavena plug-in-hybridním pohonem.

Škoda Octavia RS iV (2020)

Nová Octavia RS iV s plug-in-hybridním pohonem a systémovým výkonem 245 koní bude se svou nízkou spotřebou a nízkou hodnotou emisí CO2 mimořádně šetrná k životnímu prostředí.

Designové skici představují vůz Octavia RS iV jako liftback ve stylu coupé a jako dynamické kombi. Pozornost upoutá zejména černá maska chladiče, dále sportovní přední nárazník s velkými nasávacími otvory a výrazné černé detaily. Dynamiku provedení Octavia RS iV opticky posilují velká kola z lehkých slitin, přední a zadní difuzor a spoiler na pátých dveřích verze liftback, resp. na hraně střechy u provedení kombi.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze