Škoda Auto ukazuje detaily své studie Vision IN

Škoda Auto ukazuje detaily své studie Vision IN
  • Středový panel a přístrojovou desku studie zdobí krystalické prvky
  • Premiéra Škody Vision IN proběhne na autosalonu Auto Expo 2020

Dva týdny před světovou premiérou koncepční studie Vision IN na autosalonu Auto Expo 2020 v Dillí ukazuje Škoda ve video-upoutávce první detaily. Výraznými designovými detaily studie, která byla vyvinuta speciálně pro indický trh, jsou podsvícené krystalické prvky.

Video teaser reveals further details of ŠKODA VISION IN concept study from ŠKODA VIMEO PRO on Vimeo.

První video studie Škoda Vision IN ukazuje mimo jiné masku chladiče, typickou pro vozy značky Škoda, s masivními dvojitými žebry a rámečkem z křišťálového skla. Díky dvojitým žebrům, která mohou být podsvícená, stejně jako nad nimi umístěné logo značky Škoda, a dvoudílným světlometům, působí příď vozu impozantním dojmem. Krystalické prvky vytváří optické akcenty také v interiéru studie Vision In, například u páčky voliče režimů převodovky na středovém panelu, pod virtuálním kokpitem a také v podobě nového krystalického prvku na palubní desce. Potahy sedadel mají výrazné zdobné prošívání, na kůží potaženém multifunkčním volantu jsou patrné otočné ovladače dle nového konceptu ovládání vozů Škoda.

Vision IN je prvním vozem na bázi modulární platformy MQB-A0-IN.Tato nová lokalizovaná subkompaktní modulární platforma, určená pro indický trh, se při vývoji řídila přáními a nároky tamních zákazníků. Na této platformě vznikne několik různých modelů značek Škoda a Volkswagen. V rámci projektu INDIA 2.0 řídí společnost Škoda Auto aktivity celého koncernu Volkswagen v Indii.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze