Na čerpací stanici MOL už vám i auto umyjí, aniž byste vystupovali z auta

Na čerpací stanici MOL už vám i auto umyjí, aniž byste vystupovali z auta
  • Pomocí chytrého telefonu se podíváte, která z mycích linek je dostupná
  • V aplikaci zvolíte mycí program a provedete úhradu
  • Pokud nechcete, tak nemusíte vystupovat z auta

Na šesti čerpacích stanicích MOL v Praze můžete nově vyzkoušet „chytré mytí“ vašeho vozu s bezplatnou aplikací MOL Wash. Prostřednictvím chytrého telefonu se zákazník díky součinnosti aplikace s kamerovými záznamy z čerpacích stanic dozví, která z mycích linek je aktuálně dostupná. V aplikaci si poté vybere požadovaný mycí program a provede i úhradu za službu. Pokud tak sám nechce či nepotřebuje, nemusí zákazník opustit pohodlí svého auta.

Provozovny pro „chytré mytí“ můžete aktuálně navštívit v pražském Podolí, ve Vršovické, Vídeňské a Drnovské ulici a dále na dvou čerpacích stanicích v Evropské ulici. „Nový koncept nabízí rychlý a pohodlný způsob umytí vašeho vozu, kterým naplňujeme náš strategický cíl poskytovat exkluzivní péči o zákazníka. Praktický servis ocení jistě ti, kteří hledají časovou nenáročnost, moderní technologie a výhradně bezhotovostní platby,“ uvedl k nové aplikaci Tomáš Lux, ředitel retailu MOL Česká republika.

MOL Česká republika je dnes se 304 čerpacími stanicemi druhým největším provozovatelem sítě čerpacích stanic na českém trhu. Silnou pozici zastává MOL také v oblasti velkoobchodu, kde patří k vedoucím obchodním společnostem v oblasti distribuce a prodeje motorových paliv a maziv.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze