
Omoda 9
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Představení | červen 2026 |
|---|---|
| Výrobce | Omoda |
| Karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 4 660 × 1 875 × 1 670 mm |
| Rozvor náprav | 2 720 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 1 685 kg |
| Zavazadlový prostor | 590 l / 1 417 l |
| Přední kufr | ne |
| Typ pohonu | Hybridní (elektřina/benzin) |
|---|---|
| Poháněná náprava | přední |
| Uložení motoru | vpředu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 205 kW |
| Výkon (koně) | 279 koní |
| Max. točivý moment | 365 Nm |
| Převodovka | 1stupňová |
| Zrychlení | 8,5 s (0–100 km/h) |
| Maximální rychlost | 180 km/h |
| Spalovací pohon | |
| Obsah motoru | 1 448 cm3 |
| Počet válců | 4 |
| Přeplňování | žádné |
| Objem nádrže | 57 l |
|---|---|
| Dojezd | ? km |
| Baterie | |
| Využitelná kapacita | 18,3 kWh |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | CCS Combo, Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | 7,4 kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | 40 kW |
| Doba nabíjení z 230V zásuvky | 8 h |
| Doba nabíjení skrze Mennekes | 2,5 h |
| V2x | kW |
| Spotřeba | |
| Apple CarPlay | ? |
|---|---|
| Android Auto | ? |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | ne |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | ne |