
Mercedes-Benz VLE
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Představení | červenec 2025 |
|---|---|
| Výrobce | Mercedes-Benz |
| Cena od | 1 502 820 Kč |
| Karoserie | kombi |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | ? × ? × ? mm |
| Rozvor náprav | ? mm |
| Pohotovostní hmotnost | ? kg |
| Přední kufr | ? |
| Tažné zařízení | brzděný, 1 800 kg |
| Typ pohonu | Elektřina |
|---|---|
| Poháněná náprava | 4×4 |
| Uložení motoru | vpředu a vzadu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 260 kW |
| Výkon (koně) | 354 koní |
| Max. točivý moment | 515 Nm |
| Převodovka | automatická (2stupňová) |
| Zrychlení | 5 s (0–100 km/h) |
| Maximální rychlost | 210 km/h |
| Dojezd | 730 km (WLTP) |
|---|---|
| Baterie | |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | CCS Combo, Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | ? kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | ? kW |
| V2x | kW |
| Spotřeba | |
| Spotřeba (kombinovaná) | 13,2 kWh / 100 km (WLTP) |
| Apple CarPlay | ? |
|---|---|
| Android Auto | ? |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | ne |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | ne |



