
Mercedes-Benz VLE
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Výrobce | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Cena od | 1 224 520 Kč |
| Karoserie | kombi |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 4 723 × 1 855 × 1 452 mm |
| Rozvor náprav | ? mm |
| Pohotovostní hmotnost | 1 785 kg |
| Přední kufr | ? |
| Tažné zařízení | brzděný, 2 000 kg |
| Typ pohonu | Elektřina |
|---|---|
| Poháněná náprava | zadní |
| Uložení motoru | vzadu |
| Jízdní výkon | |
| Převodovka | automatická (2stupňová) |
| Maximální rychlost | ? km/h |
| Dojezd | ? km |
|---|---|
| Baterie | |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | CCS Combo, Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | ? kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | ? kW |
| V2x | kW |
| Spotřeba | |
| Apple CarPlay | ? |
|---|---|
| Android Auto | ? |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | ne |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | ne |



