
Mercedes-Benz VLE
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Výrobce | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Cena od | 1 269 290 Kč |
| Karoserie | kombi |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 4 723 × 1 855 × 1 452 mm |
| Rozvor náprav | ? mm |
| Pohotovostní hmotnost | 1 720 kg |
| Zavazadlový prostor | 455 l |
| Přední kufr | ne |
| Tažné zařízení | brzděný, 1 800 kg |
| Typ pohonu | Hybridní (elektřina/benzin) |
|---|---|
| Poháněná náprava | přední |
| Uložení motoru | vpředu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | (140 + 22) |
| Výkon (koně) | (190 + 30) |
| Max. točivý moment | 300 Nm |
| Převodovka | automatická (8stupňová) |
| Zrychlení | 7,3 s (0–100 km/h) |
| Maximální rychlost | 237 km/h |
| Spalovací pohon | |
| Obsah motoru | 1 499 cm3 |
| Počet válců | 4 |
| Objem nádrže | 43 l |
|---|---|
| Dojezd | ? km |
| Emise CO2 | 116 g/km |
| Baterie | |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | CCS Combo, Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | ? kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | ? kW |
| V2x | kW |
| Spotřeba | |
| Spotřeba (kombinovaná) | , 5,1 l / 100 km |
| Apple CarPlay | ? |
|---|---|
| Android Auto | ? |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | ne |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | ne |



