
Volkswagen ID.3 Neo
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Představení | duben 2026 |
|---|---|
| Výrobce | Volkswagen |
| Cena od | 620 000 Kč |
| Karoserie | hatchback |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 4 053 × 1 816 × 1 530 mm |
| Rozvor náprav | 2 600 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 1 539 kg |
| Zavazadlový prostor | 435 l / 1 243 l |
| Přední kufr | ne |
| Typ pohonu | Elektřina |
|---|---|
| Poháněná náprava | přední |
| Uložení motoru | vpředu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 85 kW |
| Výkon (koně) | 116 koní |
| Max. točivý moment | 290 Nm |
| Převodovka | 1stupňová |
| Maximální rychlost | 160 km/h |
| Dojezd | 300 km (WLTP) |
|---|---|
| Baterie | |
| Využitelná kapacita | 37 kWh |
| Chemie baterie | LFP |
| Záruka na baterie | 8letá / 160 000 km |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | CCS Combo, Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | 11 kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | 90 kW |
| Doba nabíjení z 230V zásuvky | 16,1 h |
| Doba nabíjení skrze Mennekes | 3,4 h |
| Doba nabíjení z rychlonabíječky | 27 m |
| V2x | 3,6 kW |
| Spotřeba | |
| Apple CarPlay | ano |
|---|---|
| Android Auto | ano |
| MirrorLink | ne |
| Instalace aplikací | ano |
| Jízdní asistenti | Tempomat, Adaptivní tempomat, Aktivní hlídání jízdního pruhu, Automatická změna pruhu, Nouzové brzdění, Mrtvý úhel, Asistent rozjedu do kopce, Parkovací kamera, Parkovací asistent, Automatické parkování, Monitorování dopravních značek, Systém monitorování tlaku v pneu |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | Zamknutí (app), Stav nabití a pohonných hmot (app), Jízdní statistiky (app), Posílání dalších informací (app) |



