
MulticarGo eFEST
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Představení | listopad 2025 |
|---|---|
| Výrobce | MulticarGo |
| Cena od | 299 999 Kč |
| Karoserie | hatchback |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| Počet míst k sezení | 4 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 3 064 × 1 500 × 1 620 mm |
| Rozvor náprav | 2 100 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 770 kg |
| Přední kufr | ? |
| Typ pohonu | Elektřina |
|---|---|
| Poháněná náprava | zadní |
| Uložení motoru | vzadu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 30 kW |
| Výkon (koně) | 41 koní |
| Max. točivý moment | 92 Nm |
| Převodovka | 1stupňová |
| Maximální rychlost | 106 km/h |
| Dojezd | 140 km (WLTP) |
|---|---|
| Baterie | |
| Kapacita baterií | 17,3 kWh |
| Chemie baterie | LFP |
| Záruka na baterie | 5letá / 120 000 km |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | CCS Combo, Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | 3,5 kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | 11 kW |
| Doba nabíjení z rychlonabíječky | 45 m |
| V2x | kW |
| Spotřeba | |
| Spotřeba (kombinovaná) | 8 kWh / 100 km (WLTP) |
| Apple CarPlay | ? |
|---|---|
| Android Auto | ? |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | Asistent rozjedu do kopce, Parkovací kamera, Parkovací asistent, Systém monitorování tlaku v pneu |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | Zamknutí (app), Stav nabití a pohonných hmot (app), Zatroubení (app), Rozsvícení světel (app), Nalezení polohy (app), Jízdní statistiky (app) |


