
iCAUR V27
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Výrobce | iCAUR |
|---|
| Karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 4 220 × 1 915 × 1 845 mm |
| Rozvor náprav | 2 735 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 1 820 kg |
| Zavazadlový prostor | 234 l / 744 l |
| Přední kufr | ano, 15 l |
| Typ pohonu | Elektřina |
|---|---|
| Poháněná náprava | 4×4 |
| Uložení motoru | vpředu a vzadu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 155 kW |
| Výkon (koně) | 211 koní |
| Max. točivý moment | 292 Nm |
| Převodovka | 1stupňová |
| Zrychlení | 7,5 s (0–100 km/h) |
| Maximální rychlost | 140 km/h |
| Dojezd | 430 km |
|---|---|
| Baterie | |
| Kapacita baterií | 81,76 kWh |
| Nabíjení | |
| Max. výkon palubní nabíječky | 6,6 kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | 104 kW |
| V2x | kW |
| Spotřeba | |
| Apple CarPlay | ? |
|---|---|
| Android Auto | ? |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | Adaptivní tempomat, Aktivní hlídání jízdního pruhu, Nouzové brzdění, Mrtvý úhel, Asistent rozjedu do kopce, Parkovací kamera, Parkovací asistent, Systém monitorování tlaku v pneu |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | ne |
