
Ferrari 296 GTB
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Představení | květen 2026 |
|---|---|
| Výrobce | Ferrari |
| Cena od | 13 400 000 Kč |
| Karoserie | crossover |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 5 026 × 1 999 × 1 544 mm |
| Rozvor náprav | 2 961 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 2 260 kg |
| Zavazadlový prostor | 597 l |
| Přední kufr | ne |
| Tažné zařízení | ne |
| Typ pohonu | Elektřina |
|---|---|
| Poháněná náprava | 4×4 |
| Uložení motoru | vpředu a vzadu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 772 kW |
| Výkon (koně) | 1 050 koní |
| Max. točivý moment | 990 Nm |
| Převodovka | 1stupňová |
| Zrychlení | 2,5 s (0–100 km/h) |
| Maximální rychlost | 310 km/h |
| Dojezd | ? km |
|---|---|
| Baterie | |
| Kapacita baterií | 122 kWh |
| Chemie baterie | NCM |
| Záruka na baterie | 8letá |
| Nabíjení | |
| Max. výkon palubní nabíječky | ? kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | 350 kW |
| V2x | kW |
| Spotřeba | |
| Apple CarPlay | ano |
|---|---|
| Android Auto | ano |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | ne |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | ne |


