
Audi RS 5 (2026)
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Představení | duben 2026 |
|---|---|
| Výrobce | Audi |
| Karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | ? × ? × ? mm |
| Rozvor náprav | ? mm |
| Pohotovostní hmotnost | ? kg |
| Přední kufr | ? |
| Typ pohonu | Elektřina |
|---|---|
| Poháněná náprava | zadní |
| Uložení motoru | vzadu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 210 kW |
| Výkon (koně) | 286 koní |
| Max. točivý moment | 545 Nm |
| Zrychlení | 8,1 s (0–100 km/h) |
| Maximální rychlost | 180 km/h |
| Dojezd | 578 km (WLTP) |
|---|---|
| Baterie | |
| Kapacita baterií | 63 kWh |
| Využitelná kapacita | 59 kWh |
| Záruka na baterie | 8letá / 160 000 km |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | CCS Combo, Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | ? kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | 160 kW |
| Doba nabíjení z 230V zásuvky | 25,7 h |
| V2x | 3,6 kW |
| Spotřeba | |
| Spotřeba (kombinovaná) | 15,6 kWh / 100 km (WLTP) |
| Apple CarPlay | ? |
|---|---|
| Android Auto | ? |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | ne |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | ne |



