Vyhrajte voucher na jakoukoli službu od Teslička.cz

Soutěž
Vyhrajte voucher na jakoukoli službu od Teslička.cz
Fotografie: teslicka.cz
  • Můžete vyhrát voucher v hodnotě 1 000 Kč na jakoukoli službu od Teslička.cz
  • Na výběr jsou všechny typy Tesly dostupné v Evropě: Model 3, Model S i Model X
  • Vyzkoušet si můžete kromě pověstné akcelerace i plného Autopilota nebo třeba přespání v Tesle

Chcete si vyzkoušet, jaké to je řídit vůz Tesla ve verzi Performance a zažít to neskutečné zrychlení? Nebo chcete strávit noc v Tesle, objednat si odvoz Teslou na svatbu nebo si půjčit Teslu třeba na celý den? Je libo Teslu Model 3, Model S, nebo Model X? Díky fDrive.cz a Teslicka.cz máte možnost si některou z těchto služeb vyzkoušet a projet se některým ze jmenovaných vozů.

Flotila Teslicka.cz

O co hrajeme?

Jak už víte, Teslička.cz nabízí zážitkové jízdy a mnoho dalších zajímavých služeb s výše zmíněnými vozy Tesla. V nabídce má i Škodu Citigo-e iV, ale s ní tak závratné zrychlení nezažijete. Nyní máte možnost vyhrát voucher v hodnotě 1 000 Kč na kteroukoli ze služeb od Teslička.cz. Vyzkoušet si budete moci nejen zmíněné zrychlení, ale třeba i pokročilý Autopilot s Full Self-driving package a funkcí Navigate on Autopilot.

Jak hrát a vyhrát?

  1. Budeme rádi za odběr na našem YouTube kanále.
  2. V úterý 08. 06. 2021 od 16:00 hod. se dívejte živě na náš pořad FutureCast na našem YouTube kanále, nebo přímo v článku na fDrive.cz. V rámci pořadu vyhlásíme soutěžní otázku. Kdo nestihne živý přenos, na YouTube bude k dispozici, jako vždy, i záznam.
  3. Svou odpověď na soutěžní otázku vyplňte do formuláře níže. Pokud to stihnete v průběhu živého vysílání Future Castu a hodinu po něm (tedy 08. 06. 2021 od 16:00 do 18:00), zapíšeme vás do slosování pětkrát, budete tak mít mnohem vyšší šanci vyhrát. Je to odměna za to, že nás sledujete živě.
  4. Počkejte si na slosování a vyhlášení vítězů, které vyhlásíme na webu a budou kontaktováni také e-mailem.
  5. Novinkou je, že tentokrát vylosujeme tři výherce a každý z nich získá zmíněný voucher na 1 000 Kč. Tentokrát je tedy šance na výhru ještě větší.

Soutěž probíhá od 08. 06. 2021 16:00 hod. do 14. 06. 2021 23:59 hod. Výhrou je „Voucher v hodnotě 1 000 Kč od Teslička.cz“. Možný termín podléhá volnému termínu zážitkové jízdy nebo dané služby, který stanovuje majitel vozu a fDrive.cz ho nemůže nijak ovlivnit. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde.

Soutěžní formulář

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze