
Xpeng G6
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Představení | říjen 2023 |
|---|---|
| Výrobce | Xpeng |
| Cena od | 2 100 000 Kč |
| Karoserie | MPV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 7 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 5 316 × 1 988 × 1 785 mm |
| Rozvor náprav | 3 160 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 2 745 kg |
| Zavazadlový prostor | 721 l / 2 250 l |
| Přední kufr | ? |
| Typ pohonu | Elektřina |
|---|---|
| Poháněná náprava | 4×4 |
| Uložení motoru | vpředu a vzadu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 370 kW |
| Max. točivý moment | 640 Nm |
| Převodovka | 1stupňová |
| Zrychlení | 5,9 s (0–100 km/h) |
| Maximální rychlost | 200 km/h |
| Dojezd | 580 km (WLTP) |
|---|---|
| Baterie | |
| Kapacita baterií | 110 kWh |
| Chemie baterie | NCM |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | CCS Combo, Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | 11 kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | 542 kW |
| Doba nabíjení z rychlonabíječky | 10 m |
| V2x | kW |
| Spotřeba | |
| Spotřeba (kombinovaná) | 20,8 kWh / 100 km (WLTP) |
| Apple CarPlay | ? |
|---|---|
| Android Auto | ? |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | ne |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | ne |



