
BYD Atto 2 DM-i
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Představení | duben 2026 |
|---|---|
| Výrobce | BYD |
| Cena od | 699 000 Kč |
| Karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 4 738 × 1 860 × 1 710 mm |
| Rozvor náprav | 2 712 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 1 724 kg |
| Zavazadlový prostor | 463 l / 1 410 l |
| Přední kufr | ne |
| Tažné zařízení | brzděný, 750 kg |
| Typ pohonu | Hybridní (elektřina/benzin) |
|---|---|
| Poháněná náprava | přední |
| Uložení motoru | vpředu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 156 kW |
| Výkon (koně) | 212 koní |
| Převodovka | automatická |
| Zrychlení | 7,7 s (0–100 km/h) |
| Maximální rychlost | 170 km/h |
| Spalovací pohon | |
| Obsah motoru | 1 498 cm3 |
| Počet válců | 4 |
| Objem nádrže | 52 l |
|---|---|
| Dojezd | 992 km (WLTP) |
| Emise CO2 | 62 g/km |
| Baterie | |
| Využitelná kapacita | 12,96 kWh |
| Chemie baterie | LFP |
| Záruka na baterie | 8letá / 150 000 km |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | 3,3 kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | ? kW |
| Doba nabíjení z 230V zásuvky | 5,6 h |
| Doba nabíjení skrze Mennekes | 3,9 h |
| V2x | 3,3 kW |
| Spotřeba | |
| Spotřeba (kombinovaná) | 20 kWh / 100 km (WLTP), 5,5 l / 100 km |
| Apple CarPlay | ano |
|---|---|
| Android Auto | ano |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | Adaptivní tempomat, Aktivní hlídání jízdního pruhu, Nouzové brzdění, Mrtvý úhel, Asistent rozjedu do kopce, Parkovací kamera, Parkovací asistent, Monitorování dopravních značek, Systém monitorování tlaku v pneu |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | ne |



