
BYD Atto 2 DM-i
Přidat do srovnáníOdebrat ze srovnání
| Představení | duben 2026 |
|---|---|
| Výrobce | BYD |
| Karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet míst k sezení | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 4 455 × 1 875 × 1 615 mm |
| Rozvor náprav | 2 720 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 1 990 kg |
| Zavazadlový prostor | 490 l / 1 360 l |
| Přední kufr | ano, 95 l |
| Tažné zařízení | brzděný, 1 500 kg |
| Typ pohonu | Elektřina |
|---|---|
| Poháněná náprava | 4×4 |
| Uložení motoru | vpředu a vzadu |
| Jízdní výkon | |
| Výkon (kW) | 330 kW |
| Výkon (koně) | 449 koní |
| Max. točivý moment | 560 Nm |
| Převodovka | 1stupňová |
| Zrychlení | 3,9 s (0–100 km/h) |
| Maximální rychlost | 200 km/h |
| Dojezd | 470 km (WLTP) |
|---|---|
| Baterie | |
| Využitelná kapacita | 74,8 kWh |
| Chemie baterie | LFP |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektory | CCS Combo, Mennekes |
| Max. výkon palubní nabíječky | 11 kW |
| Max. výkon rychlonabíjení | 220 kW |
| Doba nabíjení z 230V zásuvky | 32,5 h |
| Doba nabíjení skrze Mennekes | 6,8 h |
| Doba nabíjení z rychlonabíječky | 25 m |
| V2x | 3,3 kW |
| Spotřeba | |
| Spotřeba (kombinovaná) | 17,8 kWh / 100 km (WLTP) |
| Apple CarPlay | ano |
|---|---|
| Android Auto | ano |
| MirrorLink | ? |
| Instalace aplikací | ? |
| Jízdní asistenti | Adaptivní tempomat, Aktivní hlídání jízdního pruhu, Nouzové brzdění, Mrtvý úhel, Asistent rozjedu do kopce, Parkovací kamera, Parkovací asistent, Monitorování dopravních značek, Systém monitorování tlaku v pneu |
| Vzdálené ovládání pomocí telefonu | Zamknutí (app), Stav nabití a pohonných hmot (app), Nalezení polohy (app), Jízdní statistiky (app) |



