Tesla má problémy s Modelem Y. Odnáší to kvalita

3
Tesla má problémy s Modelem Y. Odnáší to kvalita
Fotografie: Tesla.com
  • Někteří svá auta stále nemají doma
  • Opět se objevují problémy se slícováním dílů karoserie

Kdo zná Teslu, asi už někdy slyšel o tom, že s ní úzce souvisí problémy s výrobou a kvalitou vozů. Nově to odnáší Model Y, o čemž informuje electrek.co. Za vše de facto může stále probíhající pandemie, kvůli které musela Tesla zavřít svou továrnu ve Fremontu. Vše se navíc stalo v okamžiku, kdy automobilka začala navyšovat produkci vozu.

Noví majitelé si tak začínají stěžovat, že objednaná auta stále nemají. Někteří je naopak odmítají převzít, protože na vozech se objevuje četná řada problémů, které souvisí s kvalitou jako takovou. Zmínit můžeme například špatné uchycení bezpečnostního pásu řidiče. O špatném slícování dílů karoserie se pak už napsaly desítky zpráv, které navíc podpořily fotografie majitelů.

Navíc to vypadá, že navzdory obří výrobní kapacitě, která umožňuje produkovat až pět tisíc kusů týdně, se v této továrně začne vyrábět naplno až někdy v půlce srpna. Pandemie koronaviru zasáhla celý svět a nejvíce na to doplácí automobilky. Nicméně to stále nemůže znamenat produkci vozů, které se majitelům rozpadají před očima.

Technické parametry Tesla Model Y Long Range

Kompletní specifikace
KonstrukceSUV, 4 750 × 1 921 × 1 624 mm, 2 003 kg
PohonElektřina, hnaná náprava: 4×4
Výkon
Baterie75 kWh (72,5 kWh využitelná kapacita)
Nabíjenírychlonabíjení: 250 kW, palubní: 17 kW, konektory: CCS Combo, Mennekes
Spotřeba?, dojezd: 506 km
Cena od1 750 000 Kč
Diskuze ke článku
Petr
To myslíš autore vážně?
Prosím, dolož alespoň 5 fotografii různých vozů Model Y, které mají tyto problémy v teď na konci června. Vsadím se, že je nedodáte. Bude to koláž ze které nepůjde nic poznat, nějaké staré fotky z Modelu 3 a Modelu S nebo X.

Ano Tesla s tím má problémy, to netvrdím. Ale stačí jeden jediný vůz a fotky obletí svět 100x.
Kolikrát jste o tom sem psaly o Porche?

Hledají se mouchy a ty se tisíckrát zopakují a zveličí.

Proč je plný, YouTube, majitelů s úplně jinými zkušenostmi. Mluvím o Modelu Y. To jste nestihli koupit akcie a teď toho tak litujete?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze