Práce snů. Rivian hledá pořadatele zážitkových akcí ve Spojených státech

Práce snů. Rivian hledá pořadatele zážitkových akcí ve Spojených státech
Fotografie: Rivian
  • Chcete realizovat své nápady na ty nejlepší zážitky pod širým nebem?
  • Rádi byste si zajezdili novým Rivianem R1T a ještě za to dostali peníze?
  • Stačí k tomu maličkost – odjet do USA a vyhrát konkurz

Rivian hledá podle teslarati.com takzvané event managery, čili pořadatele akcí pro movité zájemce o exkluzivní elektrický pick-up Rivian R1T. K dispozici dostane tým více než 20 lidí a jeho úkolem bude uspořádat po těch nejzajímavějších koutech USA 4–6denní program, tvořený předváděcími jízdami včetně krajního terénu, turistikou a nejrůznějšími venkovními aktivitami. Zákazníci by měli odjíždět s pocitem, že se jim dostalo prvotřídní péče a podpory, spolu s osobním a citlivým přístupem.

Aktivity nejsou specifikovány, je tedy pravděpodobné, že jejich vymyšlení a příprava bude spočívat zcela na dotyčném pořadateli. Pokyny se omezují na to, že zážitky by měly být nevídané, autentické, poutavé, vzdělávací a zároveň sladěné se základními hodnotami společnosti Rivian. Turné bude zahájeno v létě, v souladu se startem výroby a dodávek Rivianu R1T, a potrvá čtyři měsíce. Týmy budou sídlit ve městech New York City, Miami, Atlanta, Irvine, Seattle, Chicago, San Francisco, a Los Angeles, lze tedy předpokládat, že se moderní dobrodružství odehraje právě v okolí těchto metropolí. Pořadatelé, kteří se osvědčí, mohou být najati i na pokračování akce, tentokrát v Kanadě. Ale jen tehdy, když ji zástupci automobilky vyhodnotí jako úspěšnou.

Jen si to představte, jezdit po nejhezčích koutech USA a domlouvat zážitky pro bohaté. Rozpočet zřejmě nebude skrblit (zdroje jej neupřesňují), a je přirozené, že si všechny ty atrakce vyzkoušíte na vlastní kůži. A že jich velké Spojené státy nabízejí, těžko si všechny jen představit. A nakonec za to ještě dostanete slušnou odměnu. Není to lepší, než vstávat na osmou do běžného zaměstnání?

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze